Gönderen Konu: HUGGİES COCUK BEZİ  (Okunma sayısı 2241 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zeos

• Acemi Kampanyacı
  • **
HUGGİES COCUK BEZİ
« : 16 Şubat 2009, 16:20:39 »
HUGGIES BEZİNE GEÇENLERDE MAİL ATTIM ESNEK BEZLERİNİZİ MERAK EDİYORUM ALMADAN ÖNCE NUMUNE GÖNDERİRSENİZ COK MEMNUN OLURUM DİYE.MAİL ATIP BEBEĞİMİN KİLOSUNU SORDULAR BEBEK BEZİNİDE GÖNDERDİLER SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM ;D.BEBEK BEZİ OLARAK PEDODAN DA NUMUNE İSTEYİM DEDİM FİRMA OLARAK HUGGIESLE AYNI MAİL ATTIM BAKALIM ORADAN DA GELECEK Mİ :-*

Çevrimdışı ikbalelif

• Usta Kampanyacı
  • bütün mutsuzluklar kardeştir aynı dili konuşurlar
Ynt: HUGGİES COCUK BEZİ
« Yanıtla #1 : 16 Şubat 2009, 20:39:00 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
HUGGIES BEZİNE GEÇENLERDE MAİL ATTIM ESNEK BEZLERİNİZİ MERAK EDİYORUM ALMADAN ÖNCE NUMUNE GÖNDERİRSENİZ COK MEMNUN OLURUM DİYE.MAİL ATIP BEBEĞİMİN KİLOSUNU SORDULAR BEBEK BEZİNİDE GÖNDERDİLER SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM ;D.BEBEK BEZİ OLARAK PEDODAN DA NUMUNE İSTEYİM DEDİM FİRMA OLARAK HUGGIESLE AYNI MAİL ATTIM BAKALIM ORADAN DA GELECEK Mİ :-*
pedoyu tavsiye etmem iyi bir marka degil...
bütün mutsuzluklar kardeştir
aynı dili konuşurlar

Çevrimdışı zeos

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2009, 19:53:37 »
mailime cevap geldi degerlendireceklermiş sunucu sizlerle paylaşırım.

Çevrimdışı seker_lady

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 25 Şubat 2009, 16:20:21 »
Huggies den yeğenim için numune istemiştik içinde iki numune bulunan poşet göndermişler.Bende teşekkürlerimi ilettim ;)

merakli

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 21 Kasım 2009, 22:53:07 »
beni blogger olarak begendikleri icin jest yapmislar sagolsunlar bebis icin huggies ayrica kotex gondermisler bir suru dun yani 20 kasim 2009 da geldi bir sure once yazmistim blogger oldugum icin mail adresimi bilenler surekli mail gonderiyorlardi siz blogger olarak yazarmisiniz biz yaziyoruz hic geri donus olmuyor diyorlardi bende dayanamadim yazdim sagolsun hemen geridonduler ayni gun hemen adresimi aldilar normalde 1 yildir gonderim yapmadiklarini fakat sizi kirmak istemeyiz sirketten subelerden ayarlama yapip hem size hem bebeginize gonderim yapilacaktir denildi yazdim ertesi gun geldi  bende butun soranlara artik gonderim olmadigini fakat altyapi calismalarina basladiklarini belirttim firmalar bloggerlari cok seviyor aninda donuyorlar