Gönderen Konu: vıchy turkıye 16.12.2013  (Okunma sayısı 1573 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
vıchy turkıye 16.12.2013
« : 15 Kasım 2013, 11:16:21 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İdeal Yaş'ım uygulamamız ile cildinizin görünen yaşını hesaplayın, Idealia Life Serum’u keşfetme şansı yakalayın! Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 19 Kasım 2013, 16:49:50 Gönderen: imgee »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı weltew

• Usta Kampanyacı
  • işimiz ALLAH'a kaldıysa olmuş bil
Ynt: vıchy turkıye
« Yanıtla #1 : 15 Kasım 2013, 11:39:16 »
Katılım Koşulları

A. Katılım Koşulları
1. L’Oréal Türkiye Kozmetik San. ve Tic. A.Ş. (“L’Oréal Türkiye”) tarafından www. facebook.com/VichyTurkiye adresli internet sitesi üzerinden “İdeal Yaşım” isimli uygulama ücretsiz olarak Facebook kullanıcılarına sunulacaktır.
2. Uygulama 25.10.2013 tarihinde, saat 11.00’da başlayıp, 16.12.2013 tarihinde, saat 11.00’da sona erecektir Sesli Harfler Reklam Tanıtım ve Yayın Hizm. San.ve Tic. A.Ş.. Katılımcılar, uygulamanın başlangıç ve bitiş tarihinin L’Oréal Türkiye tarafından, gerekli görüldüğü takdirde değiştirilebileceğini kabul etmektedirler.
3. Facebook üyelerinin uygulamaya katılmaları için, Vichy Türkiye Facebook Sayfasını “beğenmeleri” gerekmektedir.
4. 18 (on sekiz) yaşından küçükler uygulamaya katılamazlar, katılmış ve kazanmış olsalar dahi, ödüller kendilerine teslim edilmeyecektir.
5. Uygulamaya sadece Türkiye Cumhuriyeti’nde ikamet eden kişiler katılabilir. Ödüllerin teslimatı yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki adreslere yapılacaktır.
6. Uygulamaya katılanlar katılım kurallarını ve gizlilik politikasını kabul etmektedirler.
7. L’Oréal Türkiye, işbu uygulama koşullarını dilediği zaman tek taraflı olarak durdurma, iptal etme ve değiştirme hakkını saklı tutar.
8. Facebook üyeleri uygulamaya sadece 1 (bir) kez katılabilirler ve sadece 1 (bir) hediye kazanabilirler.
B. Ödül
Kullanıcılar aşağıdaki şekilde ödül kazanabilir:
1. Uygulama, katılımcının iletişim bilgilerini paylaşması ve ardından fotoğrafını yüklemesiyle başlayacaktır.
2. Formu eksiksiz olarak dolduran ve uygulamaya katılmak için, Facebook şirket kural ve prosedürlerini ihlal etmemiş, katılım koşullarını gerçeğe uygun olarak doldurmuş katılımcı, 1 (bir) çekiliş hakkı elde etmiş olur.
3. Uygulamaya katılan kullanıcılar arasında her hafta yapılacak çekiliş sonucunda belirlenecek 10 kişiye, Vichy Life Serum (“Ödül”) hediye edilecektir.
4. Uygulama kapsamında tüm kullanıcılar kendi fotoğraflarını yükleyebildikleri gibi diğer kullanıcıların ideal yaşlarını tahmin edebilirler. Her kullanıcının diğer kullanıcıların her biri için sadece 1 (bir) tahmin yapma hakkı bulunur.
C. Genel Koşullar:
1. Ödül kazanan katılımcılar, uygulamanın devam ettiği her hafta Salı günü  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresli Facebook sayfasından L’Oréal Türkiye tarafından duyurulacaktır. Ödüller, Ödül’e hak kazanan kullanıcıların bilgi formunda belirttikleri adreslerine gönderilecektir. Belirtilen adresin eksik olması ya da söz konusu kullanıcıya belirtmiş olduğu adreste ulaşılamaması nedeniyle iletilemeyen Ödüller tekrar gönderilmeyecektir. Ödül hakkının kaybedilmesi nedeniyle L’Oréal Türkiye ve Sesli Harfler Reklam Tanıtım ve Yayın Hizm. San. ve Tic. A.Ş. aleyhinde herhangi bir hak iddia edilmeyecektir. Ödüllerin gönderimi L’Oréal Türkiye ve/veya Sesli Harfler Reklam Tanıtım ve Yayın Hizm. San. ve Tic. A.Ş. tarafından ücretsiz olarak kargo yolu ile yapılacaktır. Kayıp, hasarlı veya geç teslimatlarda L’Oréal Türkiye ve Sesli Harfler Reklam Tanıtım ve Yayın Hizm. San. ve Tic. A.Ş. sorumluluk kabul etmeyecektir.
2. Katılımcılar, kendileri tarafından uygulamaya yüklenen bilgilerin ve içeriklerin doğru, hukuka uygun ve herhangi bir hak ihlali yaratmayan nitelikte olduğunu kabul ve taahhüt etmektedir. Katılımcıların bilgilerini yanlış veya yanıltıcı şekilde vermelerinden kaynaklanan herhangi bir zarar, ziyan veya olumsuz durum ve sonuçtan L’Oréal Türkiye veya Sesli Harfler Reklam Tanıtım ve Yayın Hizm. San. ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamayacaktır. Katılımcıların kazanmaları durumunda, gerçek Facebook profil bilgileri ile uygulamaya katılmış olmaları şarttır. Facebook Sayfası’na üyeliklerini geçici veya sahte e-posta adresleri ile oluşturan katılımcılar uygulama sonucunda ödüle hak kazanamayacaktır.
3. L’Oréal Türkiye ve Sesli Harfler Reklam Tanıtım ve Yayın Hizm. San.ve Tic. A.Ş., uygulamaya katılım sırasında oluşabilecek teknolojik veya teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu tutulamayacaktır. Katılımcı, uygulama aracılığıyla veya Facebook Sayfası üzerinden sayfanın, uygulamanın işlerliğini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek eylemlerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmektedir. L’Oréal Türkiye ve Sesli Harfler Reklam Tanıtım ve Yayın Hizm. San.ve Tic. A.Ş., Uygulama boyunca sonuçları etkileyecek şekilde bilişim teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen Kullanıcıların tüm haklarını hiçbir uyarı yapmadan sona erdirme hakkını saklı tutar. Katılımcıların uygulamaya katılım bilgilerinin doğruluğu konusunda ve uygulama kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta L’Oréal Türkiye ve Sesli Harfler Reklam Tanıtım ve Yayın Hizm. San. ve Tic. A.Ş. kayıtları esas alınacaktır.
4. Katılımcılar, uygulamaya katılım için gerekli olan üyelik bilgilerini yalnızca Facebook ile değil, L’Oréal Türkiye ve Sesli Harfler Reklam Tanıtım ve Yayın Hizm. San. ve Tic. A.Ş.  ile de paylaşmakta olduğunu kabul etmektedir. Katılımcılar ilgili etkinlik kapsamında paylaştıkları fotoğraf, ad, soyad, telefon numarası, e-posta, adres vb. bilgilerin kaydedilmesine ve bu bilgilerin L’Oréal Türkiye ve L’Oréal’in iştirakleri ve Sesli Harfler Reklam Tanıtım ve Yayın Hizm. San. ve Tic. A.Ş. tarafından tanıtım amaçlı bildirimler için kullanılmasına ve/veya L’Oréal Türkiye tarafından verilen 3. kişilerce kullanılmasına izin verdiklerini kabul etmektedirler.
5. Katılımcılar, Katılım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nı kabul etmektedir. Katılımcılar işbu Katılım Koşulları ve Gizlilik Politikası ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinin genel kullanım kurallarına ve gizlilik politikasına uygun davranmakla yükümlüdür. Bu doğrultuda Kullanıcılar, herhangi bir hak ihlali yaratmayacak şekilde davranmayı, yanlış ve yanıltıcı bilgi vermemeyi kabul ve taahhüt etmektedir. Katılımcıların uygulamayı kullanarak gerçekleştirdiği her işlem ve eylem ile gönderdiği her bilgi, görsel ve içerikten kaynaklanan hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir.
6. Uygulamaya katılan tüm Katılımcılar Katılım Koşulları’nı okuyup kabul etmiş sayılır. Katılım Koşulları ve Gizlilik Politikası’na aykırı eylemler gerçekleştiren katılımcıların yanı sıra Facebook Sayfası’nı beğenenlerin, sayfa yetkilisi tarafından üyelikleri sonlandırılabilecektir.
7. Uygulama ile ilgili soru, öneri ve şikâyetler, 0850 221 33 95 numaralı telefon numarasına iletilebilecektir. İşbu e-posta adresinden gelebilecek e-posta iletileri L’Oréal Türkiye’yi herhangi bir taahhüt veya sorumluluk altına sokmayacaktır.
8. İşbu uygulamaya L’Oréal Türkiye’de, L’Oréal Türkiye’nin bağlı şirketlerinde, Sesli Harfler Reklam Tanıtım ve Yayın Hizm. San. ve Tic. A.Ş. ve/veya Sesli Harfler Reklam Tanıtım ve Yayın Hizm. San. ve Tic. A.Ş.’in bağlı şirketlerinde çalışan kişiler kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi kendilerine Ödül gönderilmeyecektir. Uygulama sonucu ödüle hak kazanan Kullanıcılar, hediyelerinin tamamen veya kısmen, doğrudan ya da dolaylı biçimlerdeki nakit karşılıklarını talep edemez ve kazandığı hediyeyi değiştiremez. Kazanılan Ödül başkasına devredilemez veya Ödül’ün nakit karşılığı talep edilemez.
9. İşbu Katılım Koşulları’ndan doğan uyuşmazlıklarda İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri yetkilidir.

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 18 Kasım 2013, 21:51:52 »
arkadaşlar ben buaraya foto.yükleyemiyorum tüm tarayıcıları denedim olmadı :( nasıl yaptınız?
izgim

Çevrimdışı C.K.

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 18 Kasım 2013, 21:55:46 »
Bir sorun yaşamadım ben.

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 18 Kasım 2013, 21:57:29 »
Bir sorun yaşamadım ben.

albümlerime tıklıyorum ama hiç fotoğraflarım görünmüyor :( ve haliyle yükleyemiyorum
izgim

Çevrimdışı tubaonde

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 18 Kasım 2013, 23:59:47 »
Bir sorun yaşamadım ben.

albümlerime tıklıyorum ama hiç fotoğraflarım görünmüyor :( ve haliyle yükleyemiyorum
aynen...
UMUTSUZ YAŞANMIYOR...

Çevrimdışı C.K.

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 19 Kasım 2013, 00:09:10 »
Kotalı mıydı acaba? Dolduysa yüklenmiyor olabilir. Başka bir seçenek kalmadı çünkü  :(

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 19 Kasım 2013, 11:17:55 »
Kotalı mıydı acaba? Dolduysa yüklenmiyor olabilir. Başka bir seçenek kalmadı çünkü  :(

sanmıyorum ben yarışma yayınladığında hemen denemiştim yine de olmamıştı
izgim