Gönderen Konu: Hotpoint Yeni Active Oxygen Serisi No Frost  (Okunma sayısı 2889 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cheryl

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Güneşe bakarsan Gölgeleri göremezsin
Ynt: Hotpoint Yeni Active Oxygen Serisi No Frost
« Yanıtla #10 : 13 Temmuz 2013, 17:57:53 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Az yakmasını istiyorsanız boschun low frost buzdolapları tam size göre. Zevkinize ve bütçenize göre alabilirsiniz. Alttan dondurucuları daha kullanışlı. Bize de lazım ama ben gardrop tipli olanlara bakıyorum. Bugün gidip bosch ve samsunga bakacam.
araştırınca beni de haberdar eder misiniz?
2 ay önce ev kurarken bu buzdolabını tavsiye üstüne aldık cok memnunuz evime hangı misafir gelse buzdolabımın barkodu alıyor ve elektrik cok az yakıyor Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin low frost buzdolabı ve cok az elektrik geliyor ve hemen buzdolabına attığın üünleri donduruyor biz bayağı araştırmıştık ve bunu aldık tavsiye ederim başka  modele bakmayın derım

Çevrimdışı yediyıldız

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 14 Temmuz 2013, 01:29:37 »
buzdolabımın arka duvarı çatladı :-[ acil buzbolabı lazım.bana kullanıp memnun olduklarınızdan fikir verir misiniz? mesela hotpoint reklamlarda çıkanı kullanan var mı?active oksijen?

Hotpointin active oksijen modelinin ozon üflemek dışında pek bir esprisi yok alanlarda fazla tavsiye etmiyorlar. cheryl arkdaşımızın tavsiye ettiği modeli veya bütçen biraz daha  elverirse Bosch'un KGE58AL30N modelini tavsiye ederim. Hotpoint'e nazaran artıları enerji sınıfı, yıllık enerji tüketimi, gürültü seviyesi, elektrik kesintisinde gıdaları koruma süresi... gibi, Çok taşınman ve farklı evlerde yaşaman muhtemel olduğu için dış hacmi küçük iç hacmi geniş ürünleri tercih etmeni tavsiye ederim

Çevrimdışı Marlboro

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 18 Temmuz 2013, 10:11:00 »
beyaz eşyayı komple evlenirken bosch aldık 2 ay geçti elektrik faturası çok az geldi iyiki almışım diyorum serviside çok iyi biz bunu aldık hem A++ enerji sınıfı