Gönderen Konu: BIFINCAN. COM ÜYELİKTEN BENİ ATTI :(  (Okunma sayısı 1471 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayseahu

• Deneyimli Kampanyacı
BIFINCAN. COM ÜYELİKTEN BENİ ATTI :(
« : 11 Eylül 2012, 14:31:30 »
Evet,
özensiz cevaplar verdiğimi fark etmiş  :o

elimden geleni yaptım,  :o

mail attım bakalım ne diyecekler :(
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: BIFINCAN. COM ÜYELİKTEN BENİ ATTI :(
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2012, 14:57:53 »
benimde şifremi değişmiş yeni şifre almadım bugün yarın atar

Çevrimdışı ayseahu

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2012, 15:25:04 »
cevap geldi:
şimdi seni tekrar üyeliğe alamıyorum.
ileride alacağım diye  ;D

Çevrimdışı kaktusche

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 13 Eylül 2012, 19:31:17 »
tam hediye seçecekken attı benide. üstelik işten gelip saatlerce uğraştığım ve doğru cevaplar verdiğim halde !

Çevrimdışı levser16

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Kampanya takipçisi
« Yanıtla #4 : 27 Şubat 2013, 23:25:27 »
BİFİNCAN'A ÜYE OLMAK İSTEYENLER BOŞUNA ZAMAN HARCAMAYIN!!!
En yüksek puanla verdiği hediyeyi puanım yettiği için talep ettim. Önce gönderecekmiş gibi yaptı, sonra bana da üyeliğiniz iptal edildi diye mesaj geldi. İptal edilme sebebi benim davetimle üye olan kişilerin üyeliklerini iptal etmesiymiş. ''Bunda benim suçum ne!'' dedim.
'' Davet ettiğin kişilerin üyeliklerinin kendi istekleri ile değil, kullanım koşullarına aykırılıktan dolayı iptali gerçekleşti.''
diye cevap gelmiş. Yani önce benim davetimle üye olanların üyeliğini kendisi iptal ediyor, sonra da onların üyelik iptalinden dolayı beni iptal ediyor. Bu ne yaman çelişkidir anlamadım!!!
Ama herkesin Bifincan hakkındaki genel görüşü belirli bir puana gelen üyelerin üyeliklerini eften püften sebeplerle o kadar anket doldurarak kazanmış olduğun puanla aldığın ödülü göndermemek için üyeliğini iptal etmek!!! Taktik bu. Üye olacak olanlar boşuna zaman harcamasın derim....

perishan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 01 Mart 2013, 22:35:21 »
Bifincan önce anket sorusu yazmayı öğrenmeli !
Beni de üyelikten attı, gerekçesine de kargalar güle güle hal olur. "Hangisi şehir değildir" diye sormuş; 5 tane il ve 3 tane ilçe (Ayvalık-Marmaris-Kuşadası)yazmış şıklara.
Mühendislik + işletme yüksek lisans olarak 2 üniversite bitirdim, çok şükür "şehir" kelimesinin anlamını bilecek zekaya sahibim, bu 8 şık ta bariz biçimde şehir. Baktım baktım bu mantıksız ve kurgu hatalı soruya, ancak Ağrı şıkkı aynı zamanda dağ ismi de olduğu için onu işaretledim zira "soruyu geçin" veya "soru için bildirimde bulunun" benzeri bir seçenek yok.İlla ki cevap vereceksiniz, en mantıklısı Ağrı idi.
Bana da kendi hazırladığı bu defolu soruyu bahane ederek, üyeliğimi sonlandırdı.
Sebebini sorduğumda yok efendim şehir demek il demekmiş, ilçeler şehir değilmiş...Ben de Türk Dil Kurumu'nun Türkçe Sözlüğündeki şehir tanımını gönderdim, yine abuk subuk savunma yapınca geçtim gitti...
Benim puanım 562 idi zaten, çok ta takmadım; dediğim gibi anketin, pazar araştırmasının yanından yakınından geçen bir uygulama değil. Son derece ciddiyetsiz ve bana göre art niyetli, yanına bile yaklaşmayın derim.

Çevrimdışı zarigan

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 01 Mart 2013, 22:51:10 »
bende üye olduktan sonra baktım ardı arkası kesilmeyen sorular sürekli boğucu mailler bi keresinde de bir saldırı olduğunu bu sebeple şifrelerin sıfırlandığını yazan bir mail atmıştı bende cevap olarak

kusura bakmayın ama şifren değişti siteye saldırı oldu diye mesaj alınca tekrar girmeyi düşünmüyorum
diye mail gönderdim gelen cevapsa,

Günümüzde birçok internet sitesine saldırılar oluyor ve büyük çoğunluğu kullanıcılarından saklanıyor. Keşke dünya tamamen iyiliklerle bezenmiş bir yer olsa da ne sanal ne gerçek ortamda saldırılar, kötülükler olmasa :(

Bifincan'ın farkı, bir saldırı gerçekleştiğinde bunu gizlemek yerine samimi bir şekilde bu durumu üyeleri ile paylaşması. Bununla birlikte, mesajımda da özellikle belirttiğim üzere saldırı başarısız oldu. Ben yine de üyelerin bilgilerine ve gizliliğine verdiğim önem dolayısıyla ihtiyaç duyulanın ötesinde bir önlem olarak şifreleri değiştirdim.

Bu noktada eğer halen bifincan'a giriş yapmamak konusunda kesin kararlı isen, bu mesajları da daha fazla almaman için, üzülerek de olsa üyeliğini tamamen kapatabilirim.

Sevgiler,
"fi"

idi ve benim için yeterli değildi bir daha da girmedim siteye sizlerin yazdıklarından sonrada görüyorum ki olay daha vahim boyutta üzüldüm ama mutlaka yüklenmeli ve deşifre etmeliyiz bu adresleri

Çevrimdışı yawuzz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 02 Mart 2013, 19:41:00 »
bi fincan magdurlari diye grupmu kursak ne yapsak faca de baya uyesi olur bence

şansım var mı yok mu anlamadım gitti.....