Gönderen Konu: aklinla bin kazan  (Okunma sayısı 1554 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enavci

• Usta Kampanyacı
aklinla bin kazan
« : 01 Aralık 2011, 18:23:22 »
Boş zamanlarında ne yapacağını biz senin için düşündük! Ödüllü kampanyamıza katıl; kitap, müzik ya da film kategorisinden birini seç ve formu doldur. Boş zamanlarını bu kategorilerden kazanacağın ödülle geçir. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2011, 18:30:37 Gönderen: enavci »

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
Ynt: aklinla bin kazan
« Yanıtla #1 : 01 Aralık 2011, 19:11:17 »
Katılım Koşulları:

Bu kampanya Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 01.12.2011- 11.12.2011 tarihleri arasında gerçekleşecek olup, sadece Parolu kart sahiplerinin katılımına açıktır. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet adresinde yer alacak katılım formuna gerekli bilgileri girerek belirlenen koşullara göre katılım gerçekleştiren kişilere bir çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya dönemi için katılım bir defa ile sınırlıdır. Ödüller, her bir kategoriden 100'er adet olmak üzere toplam 300 adettir. Çekiliş 14 Aralık 2011 tarihinde gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 19 Aralık 2011 tarihinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet adresinden duyurulacaktır. Ödüller, kazanan kişilerin Parolu kartına yüklenecektir ve 28 Aralık 2011 tarihine kadar D&R mağazalarından alınmalıdır. Kazananlar, seçmiş oldukları kategorideki ürünlerden herhangi birini alma hakkına sahip olacaktır. Katılımcıların verdikleri kişisel bilgileri ve Facebook profil bilgileri ile Paro'daki bilgileri güncellenecektir. Bu çekilişe Tanı Pazarlama İletişim Hizmetleri A.Ş, Promoküp Bilişim Teknolojileri A.Ş çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez. Her kampanya dönemi için bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye 444 72 76 nolu Paro Hattından ulaşılabilir. Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş. (Tanı)'ya ait olan Paro Programı; üyelerine ("Üye"), genel ve özel kampanya, promosyon, tanıtım, puan kazanma/harcama, hediye çeki verilmesi, kulüplere üye olunabilmesi ve indirim gibi avantajlar sağlamak amacıyla oluşturulan müşteri memnuniyeti odaklı pazarlama programıdır. Bu uygulamada Tanı'ya verdiğim ve ileride, farklı yollarla vereceğim kişisel ve alışveriş bilgilerimin toplanmasını, Tanı, paro program ortakları ve işbirliği yapılacak diğer şirketler arasında, Tanı ve bu firmalarca devreye alınabilecek benzeri program ve uygulamalar süresince ve tarafımca aksi belirtilmedikçe sonrasında da paylaşılmasını, işlenmesini ve bu firmaların kampanya, avantaj, tanıtım, anket vb. amaçlarla şahsımla e-posta, kısa mesaj, mektup, telefon ve benzeri kanallardan ile temasa geçmelerini kabul ediyorum.
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimdışı liveshow

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 01 Aralık 2011, 19:20:50 »
paro kartı olmayan boşuna bakmasın benim gibi :)

Çevrimdışı sivrimon

• Usta Kampanyacı
  • ertu
    • Sevginin Kiymetini Bilenler
« Yanıtla #3 : 01 Aralık 2011, 23:00:58 »
Parom var benim :D
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı efetubi

• Usta Kampanyacı
  • aslında en iyisi boşwermektir herşeyi
« Yanıtla #4 : 02 Aralık 2011, 09:24:43 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Parom var benim :D
:D migros clup olsa olmamı ya :(
│█║║█║║█║│█║│█║
²¹°¹³²efetubi¹³ °¹²
yapında bozukluk warsa benden mimari bekleme !!!

Çevrimdışı zeynep86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 02 Aralık 2011, 09:38:15 »
Bende yeni almıştım :) eheh iyimiş
Dünle beraber gitti cancağızım;
Ne kadar söz varsa düne ait,
Şimdi yeni şeyler söylemek lazım
[Mevlana]

Çevrimdışı sivrimon

• Usta Kampanyacı
  • ertu