Gönderen Konu: sizi muzipçe güldüren anılarınız...  (Okunma sayısı 3361 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı a1ONEboy

• Usta Kampanyacı
Ynt: sizi muzipçe güldüren anılarınız...
« Yanıtla #10 : 14 Şubat 2009, 22:57:54 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
benim hiç kopya hatıram yok çok profesyonelimdir hiç yakalammam ondanmıdır acaba  8) 8) ::)

e bende yakalanmadımki zaten  ;D
;D yakalanma tehlikesi geçirmişsin :D
YGS , LYS ve benzeri sınavlardan dolayı kapalıyız !

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #11 : 14 Şubat 2009, 23:26:50 »
Küçükken (5-6 yaş civarı) balkon korkuluklarının dış tarafında olmak nasıl bir duygu diye merak etmiştim.
Balkonda halamlar varken onlara çaktırmadan sandalyenin üzerine çıkıp ordan korkuluğun öbür tarafına geçmiştim. Sonra aşağı bakıp korkup tekrar balkona dönmüştüm hatta terliğim korkuluğun öbür tarafında kalmıştı.

Bir defa da yataktan düşersem canım acır mı diye merak edip denemiştim. Bir de muza basınca gerçekten düşülüyormu diye kendi üzerimde dney yapmıştım ama onda düşmedim

Velhasıl araştırmacı bi çocuktum :)
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2009, 23:28:44 Gönderen: admin »
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı a1ONEboy

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 14 Şubat 2009, 23:34:32 »
Küçükken (5-6 yaş civarı) balkon korkuluklarının dış tarafında olmak nasıl bir duygu diye merak etmiştim.
Balkonda halamlar varken onlara çaktırmadan sandalyenin üzerine çıkıp ordan korkuluğun öbür tarafına geçmiştim. Sonra aşağı bakıp korkup tekrar balkona dönmüştüm hatta terliğim korkuluğun öbür tarafında kalmıştı.

Bir defa da yataktan düşersem canım acır mı diye merak edip denemiştim. Bir de muza basınca gerçekten düşülüyormu diye kendi üzerimde dney yapmıştım ama onda düşmedim

:D muzu bende denedim :D düşmemiştim D:
YGS , LYS ve benzeri sınavlardan dolayı kapalıyız !

Çevrimdışı ibolya

• Deneyimli Kampanyacı
  • UĞUR BÖCÜĞÜM
« Yanıtla #13 : 15 Şubat 2009, 00:32:29 »

vay adminciğim senin hatıralar da az diilmiş yav ne cesaret balkonun dğer tarafına geçtin hayret  ;D