Gönderen Konu: Selçuk Universitesi Fotoğraf Yarışması  (Okunma sayısı 1137 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Selçuk Universitesi Fotoğraf Yarışması
« : 25 Mart 2010, 11:19:10 »
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
İLETİŞİM FAKÜLTESİ
FOTOĞRAF YARIŞMASI
---------------------------------------------------------
“HAYDİ ÜNİVERSİTE
BAS DEKLANŞÖRE”

YARIŞMANIN KONUSU:
“SERBEST”
YARIŞMANIN AMACI:

Üniversitemiz öğrencilerinin fotoğrafa olan ilgilerini arttırmak, öğrencilerimizin katılımı ile fotoğraf bağlamında sosyal ve sanatsal bir etkinlik ortaya koymak, fotoğrafın görsel gücünü kullanarak her hangi bir konuyu işleyebilme yeteneğini geliştirmek.
KATILIM ŞARTLARI:

Fotoğraf Yarışması, Selçuk Üniversitesi’nin tüm fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarındaki öğrencilerin katılımı için organize edilmiştir. Selçuk Üniversitesi öğretim görevlileri, öğretim üyeleri, jüri üyeleri ve jüri üyelerinin birinci dereceden yakınları bu yarışmaya katılamazlar.
Yarışmaya en çok 6 adet fotoğraf gönderilebilir.
Fotoğrafların sayısal ortama kayıtlı olarak gönderilecektir.
Tamamen bilgisayar yazılımları ile oluşturulmuş veya fotoğrafik içeriğe sahip olmayan
görüntüler kabul edilmeyecektir.
Negatif veya saydam olarak çekilen fotoğraflar taranarak Sayısal ortama aktarılmış olmalıdır.

Yarışmaya gönderilen fotoğraflar bir CD veya DVD’de, baskı kadrajında ve boyutunda 300 dpi çözünürlükte ve JPEG formatında kayıtlı olarak gönderilecektir. Fotoğrafların kaydedildiği CD/DVD’de her kategori için bir dosya oluşturulacak ve fotoğraflar sıra numarası verilerek ait oldukları dosya içine kaydedilecektir. CD/DVD’nin üzerine katılımcının adı, soyadı yazılı olacaktır.
Fotoğraflar Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı’na posta veya kargo ile gönderilebileceği gibi, elden de teslim edilebilecektir.
Fotoğraf kayıtları gönderi sırasında hasar görmeyecek şekilde paketlenerek iletişim adresine gönderilmelidir. Fotoğrafların kuruma ulaşımı ve yarışma sonrası hazırlanacak kataloğun katılımcılara gönderilmesi sırasında oluşabilecek hasar veya kayıplardan Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı sorumlu olmayacaktır.
Yarışma sonucunda jüri değerlendirmesi, ödül alan ve sergilenmeye değer görülen fotoğraflar, katılımcıların e-posta adreslerine gönderilerek bildirilecektir. Ayrıca, sonuçlar ilgili web adreslerinde de duyurulacaktır.
Yarışmada ödül alan ve sergilenmeye değer görülen fotoğraflar bir albümde toplanacak ve bu albüm her katılımcıya birer tane gönderilecektir.
Yarışmada ödül alan ve katalogda yer alan fotoğrafların birer kopyası, Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığı arşivine alınacak ve gerekli görüldüğü durumlarda fotoğraf sahibinin adı belirtilerek, tanıtım amaçlı kullanılabilecektir.
Yarışmaya katılım ücretsizdir.

ÖDÜLLER
1 - Başarı Ödülü – Canon Digital Ixus 990 IS Fotoğraf makinesi + Plaket
2- Başarı Ödülü – Canon Digital Ixus 990 IS Fotoğraf makinesi + Plaket
3- Başarı Ödülü – Canon Digital Ixus 990 IS Fotoğraf makinesi + Plaket
Mansiyon – Plaket
Mansiyon – Plaket
Mansiyon – Plaket
Selçuklu Belediyesi Özel Ödülü - Plaket
FOTOSEL Özel Ödülü – Plaket

JÜRİ ÜYELERİ

1. Yrd. Doç. Dr. ABDULGANİ ARIKAN S.Ü. İletişim Fakültesi
2. Reha BİLİR FOTOSEL Yönetim Kurulu Başkanı
3. Ali DÜZ Selçuklu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü
4. Doç. Dr. Hüseyin ELMAS S.Ü. GSF Dekan Yardımcısı
5. Osman ERMİŞLER FOTOSEL Üyesi
6. Prof. Dr. Halûk Hâdi SÜMER S.Ü. İletişim Fakültesi Dekanı
7. Yrd. Doç. Dr. Baykal TÜLEK FOTOSEL Üyesi
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı Depresionist

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Ah benim kırılgan yalnızlığım...
    • Bana dair.
Ynt: Selçuk Universitesi Fotoğraf Yarışması
« Yanıtla #1 : 25 Mart 2010, 20:43:06 »
:( Sadece Selcuk Üni. öğrencileri icinmis :(
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Desteklerinizi bekliyorum. Çağrı Mustafa ALKAN

Çevrimdışı turkmen3346

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Selçuk Universitesi Fotoğraf Yarışması
« Yanıtla #2 : 27 Mart 2010, 14:10:51 »
insanın hanımı okuyunca hemen boyle seylerden haberi oluyor:D sevgilisi okuyunce olmuyor işte:= :) :D ;D
herzaman destek verilir tabiki destek almak karşılıgında....