Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Kampanya Sonuçları / Ynt: Nutella Çekiliş Sonuçları
« Son İleti Gönderen: ozlem32 Bugün, 13:54:23 »
Kazanan bi daha çekilişe katılabiliyor mu acaba
2
« Son İleti Gönderen: ozlem32 Bugün, 13:47:02 »
Bende tava kazanmisim
3
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

migrosu ingilizler işletirken 2011-12 lerde
bu kokito marka ithal çantalar X2 kat money
tarzı kampanyalarla bedavaya geliyordu
bizde 8-10 adet aldık o yıllarda üste gdi
de var illaki bunca yıl geçti depoda açıkta
durduğu halde yıpranma v.s yok sağlam
çantaymıs,
4
« Son İleti Gönderen: mach1 Bugün, 12:21:43 »
Arkadaşlar 7 hafta sonuçları açıklandı bir tava kazanmisiz çok şükür isteyen sonuçları kontrol edebilir.
5
macroonline da 75/15 kahvaltı ürünleri
indirimi var tbg v.s de veriyor 2x750 gr
ve 1 adet 400 gr Nutella sepette 61 liraya
iniyor peynir, zeytin hepsi dahil,
6
tebrik ederim hacım
7
Kampanya Sonuçları / Banvit kazananlar
« Son İleti Gönderen: sahaneyedili Dün, 19:41:09 »

Banvit'ten termal çanta içinde Banvit Dondurulmuş Piliç Bonfile Göğüs ve Banvit Dondurulmuş Piliç Baget kazanan talihlilerimiz belli oldu. 😇 🤩

Tebrikler 🎉 💫

Asil Talihliler;

@demiraysm

@ebrutuna_2

@duygulu.duygu_

@esra__aybars__

@berre192020

@enesserkanustundag

@kocasiningulu3

@yesim_miseyo

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin.fatma2020

@nacarnevin35

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin.882020

@rpaydin

@kitapseverbiri45

@nerminctn

@kedilerin_anasi06

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin.ufer1616

@pasalarimmmmmm12

@eedaerdem

@minedlkr

@hmeryem1983

@finansci_merve

@emir_didm

@burcu_miraysu

@zumra__denizzzz__5544

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin._malatya

Yedek Talihliler;

@istbult34

@yunusumbaligimm

@mirann_11

@balkiz_5

@yagmur_misali.6

@elife___vrl___ozclk__1985

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin.1213

@meleklerimm_2

@kesan_sd

@sirkekokanevler

@omuryardimci1977

@beyler_han

@yoncgul.06

@burcaksen1

@ilham.sevgi091

@2bal.yanak.annesi

@ferihaagole

@zayiflamam_gerek31

@emel_sariaydin71

@simge_yildizoglu

@aysavascisiyim

@fetaoglusaime

@ferhanmustafam

@clkgulcelikk

@ayla___gazel___6547___
8
faizler düşsede yatırıma devam...yurtdışı
yakın akrabamıza 175 m2 taban alanlı 6
katlı yük asansörlü evvelce mobilya
mağazası olan karabağlar kapalı pazar
yeri yanı ana cadde binayı aldık
2.950.000 ye bize satan dövizci
ihaleden 2.300.000 civarına almış
yapacak bir şey yok daha uygunu
bulamadık aslında benim pek bir
faydam olamadı yine de binayı deneye
deneye ancak 13.000 bine kiraya
verebildik giyim mağazası olarak,

bize ilk kiradan 10 bin geldi haketmesekte
paranın yüzü sıcak almam diyemiyorsun
hemen halkbank tan EFT ile bizim bankaya
naklettim 12 kaat EFT parası aldılar bizde
kendi çapımızda mevduatımızı arttırıyoruz
hedefim Anadolubanka kapağı atabilmek
en yüksek faiz bu bankada bakalım ne
olacak bugün faizler düşecek deniyor,
9
Alışveriş Kampanyaları / Antares'ten Jeep Compass (07.02.2022)
« Son İleti Gönderen: anvil Dün, 15:53:55 »
Bu kampanya MPİ’nin 30 Eylül 2021 tarihli ve E-40453693-255.01.02-9604 sayılı izni ile düzenlenmektedir. Kampanya 12 Ekim 2021 saat 10.00 ile 07 Şubat 2022 saat 22.00 arasında Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleşecektir. Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisindeki tüm mağazalardan (Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisindeki banka ATM’lerinden yapılan işlemlere ait makbuzlar, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri alımları, alkollü içecek ve her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler bu kampanyaya dahil değildir.) aynı gün içerisinde toplamda 200.-TL ve katları tutarında (her 200.-TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak, AVM içerisinde bulunan elektronik veri girişi yapılan danışma bankosuna gidip, fiş/faturalarını ibraz eden, Antares Kart üyesi müşterilere, üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir. Kampanyaya sadece Antares Kart üyesi müşteriler katılabilir. Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan kart üyelerine çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kart üyelik bilgilerinin güncellenmesi, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Dolunay AVM Yatırım İşletme ve Konut İnş. Tic. A.Ş., Şenay Çetin Özer/Yeniyol Yazılım Şirketi, ISS Proser Koruma ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş., ISS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş. çalışanları ile Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi personelleri ve mağaza sahipleri, tüzel kişi ve kuruluşlar ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamazlar; katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez. Çekilişte verilecek ikramiye 1 Adet 2021 Model Yeni Jeep Compass S1 Longitude 1.3 GSE otomobildir. Tasarımda kullanılan araç temsili olup verilecek olan araçla farklı donanıma sahip olabilir. Verilen ikramiyeye ait KDV ve ÖTV dışındaki Veraset, İntikal vb. vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve fiş/fatura ibrazı zorunludur. Antares Kart üyesinin ismi ile fatura üzerindeki ismin aynı olması gerekmektedir. Farklı isimlerdeki faturalara işlem yapılmaz çekiliş hakkı verilmez. Katılımcılar fiş/fatura ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden katılımcıların kampanyaya katılım hakları da iptal edilecektir. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşların ikramiye tesliminde ikametgâh teskeresi ibraz etmeleri zorunludur. Çekiliş, noter huzurunda 14 Şubat 2022, saat 15.00’de Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi (1 no’lu promosyon alanı) Ayvalı Mahallesi Afra Caddesi No:1/A Keçiören - ANKARA adresinde yapılacaktır. Kazanan talihlilerin listesi 18 Şubat 2022 tarihli Hürriyet Gazetesi Ankara Baskısı’nda, Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi giriş kapılarında bulunan panolarda ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet adresinde ilan edilecektir. Ayrıca asil ve yedek talihlilerin adreslerine de taahhütlü posta yoluyla tebligat yapılacaktır. İkramiyenin asil talihli için son başvuru tarihi 05 Mart 2022, yedek talihli için ise son başvuru tarihi 20 Mart 2022’dir. İkramiye son teslim tarihi 30 Mart 2022'dir. Çekilişe katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. Çekiliş hakkında 0312 321 06 00 numaralı telefondan ayrıntılı bilgi alınabilir.
10
Diğer Kampanyalar / KOBİ'lerin Dijitalleşmesine Destek Kampanyası
« Son İleti Gönderen: anvil Dün, 15:51:34 »
Bu kampanya Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 08.10.2021 tarih
ve E-58259698-255.01.02-10036 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.
Bu kampanyada 15.10.2021 (Saat 14.00) - 15.11.2021 (Saat 23.59) Kampanya tarihleri arasında, Türkiye
genelinde Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu ’ na ait iş insanlarına yönelik eğitim videolarının yer aldığı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin(ücretsiz) internet sitesine giriş yaparak açılan kayıt formuna ad,
soyad/ticari unvan adres, e-mail ve cep telefonu numarası bilgileri ile üye olup, internet adresinde bulunan
eğitim videosunu baştan sona kadar izleyen şirket sahibi veya ortağına 1 çekiliş hakkı (Her baştan sona izlenen
eğitim videosuna 1 çekiliş hakkı) verilecektir. Her eğitim videosu ile çekilişe katılım 1 ile sınırlı olup 47 adet
farklı eğitim videosu olması sebebiyle kampanyaya katılım 47 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Çekiliş 06.12.2021
tarihinde saat 09:30’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti., Atakent Mah. 221 Sk. Rota Office
No: 3A D: 16 Küçükçekmece/İSTANBUL adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 1 kişi 10.999,00 TL değerinde
iPhone 12 64 GB “Hat ve Kart Hariçtir.”, 3 kişi 6.799,00 TL değerinde Casper Nitvana X500.1035-8E00T-G-F Intel
Core i5-1035G1 8 GB RAM 480GB SSD 15.6” Notebook
ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 08.12.2021
tarihli Birgün Gazetesinde duyurulacaktır. 23.12.2021 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 07.01.2022 tarihine
kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin(ücretsiz)
internet sitesinden kampanyaya katılım ücretsizdir. Tüm katılımlarda ad soyad/ticari unvan ve telefon
bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya katılımında, katılımcı
tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatının katılımcının sorumluluğundadır. Katılımcıların
ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli
olacaktır. Kampanyada, her eğitim videosu ile çekilişe katılım 1 ile sınırlı olup, 47 adet farklı eğitim videosu
olması sebebi ile kampanyaya katılım 47 çekiliş hakkı ile sınırlı olacaktır. Kampanyaya sadece
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin(ücretsiz) internet sitesine giriş yaparak açılan kayıd formuna üye olup,
internet adresinde bulunan eğitim videosunu baştan sona kadar izleyenlere 1 çekiliş hakkı (Her baştan sona
izlenen eğitim videosuna 1 çekiliş hakkı) verilecektir. İkramiye teslimatında kazanan kişi şirket sahibi veya ortağı
olduğunu şirket imza sirküleriyle ibraz etmek zorundadır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanyaya,
18 yaşından küçükler, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu VISA, UNDP ve Mucize Tanıtım ve
Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve
diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş
sayılacaktır.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10