Her Gün Kampanya

Kampanyalar => Biten Kampanyalar => Konuyu başlatan: admin - 09 Şubat 2021, 05:33:16

Başlık: İyilik kazandırır kısa film yarışması (15 mart)
Gönderen: admin - 09 Şubat 2021, 05:33:16
https://iyilikkazandirir.org/

KISA FİLM YARIŞMASI

01 Şubat – 15 Mart 2021 tarihleri arasında Deniz Feneri Derneği olarak “İyilik Kazandırır” temalı bir film yarışması organizasyonu gerçekleştireceğiz. İlkini gerçekleştirdiğimiz ve her sene gerçekleştirmeyi öngördüğümüz Kısa Film Yarışması, bu yıl “İyilik Kazandırır” temasıyla düzenlenecek.

Deniz Feneri Derneği Kısa Film Yarışması kapsamında her yıl düzenlenecek olan Yarışması’nın amacı, Kısa film yapımını özendirmek ve desteklemek, Türkiye’de kısa filmin gelişimine katkıda bulunmak ve Sinema endüstrimizin gelişimine katkıda bulunmaktır.

Ana jürinin değerlendirmesine sunulacak aday filmleri, yönetim tarafından belirlenmiş ön jüri seçecek ve düzenlenen Kısa Film Yarışması’na başvuru yapan filmler, ana jürinin karşısına 15-25 Mart tarihleri arasında çıkacaktır.

Kısa Film Yarışmasına katılacak olan adaylar www.iyilikkazandirir.org internet sitesi üzerinden Başvurularını gerçekleştirerek ve ardından hazırladıkları filmlerini iyilikkazandirir@denizfeneri.org.tr mail adresine göndermeleri gerekmektedir.