Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Kampanya Sonuçları / Ynt: Nescafe 3ü1 arada kazananlar
« Son İleti Gönderen: düşler sokağı Bugün, 00:41:01 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
5 milyona yakın toplam katılımda 3 binlik katılım çerez kalır. Bu durumda araba beklemek akıl kar işi değil.

kahve poşetleri bir arkadaşımdan ÜCRETSİZ olarak geliyor,

" o araba buraya gelecek " espri mahiyetine sahip bir söylem.

girdiğim şifrelerden gelen puanlar ile trendyol çekleri ve bilimum google play kodu hamburger menü alıyorum.

akıl karı olmayan kısmı beni ilgilendirir

herkesin aklı kendine...

Bir hesaba sınırlı sayıda puan ve çekler veriyor. Başka hesapla katılsanız bile söz konusu o çekler şuan stokta bile yok, geldiği an tüketiliyor. Valla bir insanın oturup 3-5 bin şifre göndermesi ( boş yere ödül medet umması) zamanını çöpe atması gibi bir şey... 
5 milyon katılımda 3 bin şifre gönderirken de araba kazanmayı zaten beklememişsinizdir kesin. O şifreleri de şakasına göndermişsinizdir belli ...
2
Bitti galiba kotalı olabilir papa jons pizza vardı oda yok şu an
3
fastpayden 100 tllik digital kod alıyon 100 tl iade geliyor. en alınabilir istegelsin kodu var şu an
istegelsin i göremedim. kaldırdılar mı acaba?
4
Anvil 100 TL yi geçen tutarlar için hesabına 100 TL yatırılır mı diyor yoksa ben yanlış mı anladım Yoksa aşan tutar mı yansıtılır.Fiyor
100 tl'ye kadar yaptığın harcamanın harcadığın kadar tutarı 17 aralıkta hesabına iade olacak.
5
Anvil 100 TL yi geçen tutarlar için hesabına 100 TL yatırılır mı diyor yoksa ben yanlış mı anladım Yoksa aşan tutar mı yansıtılır.Fiyor
6
« Son İleti Gönderen: sanko86 Dün, 07:49:55 »
Bu işler nasip işi çok katılım yaparsınız olmaz bir tane alırsınız gider o nasip olur.
7
« Son İleti Gönderen: lBaDOkeil 03 Aralık 2021, 23:02:33 »
5 milyona yakın toplam katılımda 3 binlik katılım çerez kalır. Bu durumda araba beklemek akıl kar işi değil.

kahve poşetleri bir arkadaşımdan ÜCRETSİZ olarak geliyor,

" o araba buraya gelecek " espri mahiyetine sahip bir söylem.

girdiğim şifrelerden gelen puanlar ile trendyol çekleri ve bilimum google play kodu hamburger menü alıyorum.

akıl karı olmayan kısmı beni ilgilendirir

herkesin aklı kendine...
8
Görüş ve Öneriler / Ynt: Bu ne çekilişi
« Son İleti Gönderen: üstad61 03 Aralık 2021, 22:35:20 »
çekilişi düzenleyen ajansa mail atıp sorun
9
Alışveriş Kampanyaları / Nutella Yılbaşı Kazağı
« Son İleti Gönderen: yediyıldız 03 Aralık 2021, 21:45:10 »
Nutella Yılbaşı Kazağı Çekiliş Kampanyası, 29  Kasım 2021 tarihi saat 00:01’de başlayıp, 22 Aralık  2021 tarihinde 23:59’da sona erecektir. Her 100 (yüz) puan karşılığında 1 (bir) adet çekiliş hakkı kazanılacaktır. Puanlarınız yettiği sürece sınırsız sayıda çekiliş hakkı alabilirsiniz. Çekilişte toplam 1.000 adet Nutella kazağı dağıtılacaktır (250 adet S, 250 adet M, 250 adet L, 250 adet XL olmak üzere stoklarla sınırlıdır). Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Çekiliş 23.12.2021 tarihinde saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Prom. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sk. No:30 D:1 Şişli/İstanbul adresinde gerçekleştirilecektir. Kazanan talihlilerle 24 Aralık'tan itibaren Nutella uygulaması üzerinden iletişime geçilecektir.
10
Alışveriş Kampanyaları / Ynt: Aralık 2021 şaka maka yıl bitti kampanyaları
« Son İleti Gönderen: anvil 03 Aralık 2021, 21:32:00 »
fastpayden 100 tllik digital kod alıyon 100 tl iade geliyor. en alınabilir istegelsin kodu var şu an
Sayfa: [1] 2 3 ... 10