Gönderen Konu: hırsız yurt içi  (Okunma sayısı 33870 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı OzleminO

• Usta Kampanyacı
Ynt: hırsız yurt içi
« Yanıtla #10 : 21 Ocak 2015, 16:52:06 »
firma ile alakalı değil elemanın kanı bozuk o bölgede sorun vardır geçmiş olsun
✿✿✿(◠‿◠)✿✿✿

Çevrimdışı FATRUM

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #11 : 21 Ocak 2015, 23:02:29 »
aras kargo da eve gelmiyor telefon etmiyor kargoyu bir gün bile bekletmeden iade ediyor

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 22 Ocak 2015, 10:48:10 »
Aynen benim de hep sorun yaşadığım aras böyle bir durumda şikayet var a yazın genel müdürlüğe mail atın sessiz kalmayın

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 22 Ocak 2015, 10:55:20 »
Benim en sevdiğim şirket Mng. İkinci sırada Yurtiçi. İkisiyle de sorun yaşamadım. Aras'ı hiç sevmiyorum.  Çok sorun yaşadım Aras'la. Kargomu çok kere başka adrese teslim ettiler. Yalnız müşteri hizmetleri gayet iyi. Her seferinde ilgilendiler, kargonun bana ulaşmasını sağladılar, şubeyi ciddi uyardılar. Bana gelen elemn dahi değişti. Telefonla arayıp memnuniyetimi sordular. Şubeye göre değişiyor bence de.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı OzleminO

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 22 Ocak 2015, 10:58:27 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Benim en sevdiğim şirket Mng. İkinci sırada Yurtiçi. İkisiyle de sorun yaşamadım. Aras'ı hiç sevmiyorum.  Çok sorun yaşadım Aras'la. Kargomu çok kere başka adrese teslim ettiler. Yalnız müşteri hizmetleri gayet iyi. Her seferinde ilgilendiler, kargonun bana ulaşmasını sağladılar, şubeyi ciddi uyardılar. Bana gelen elemn dahi değişti. Telefonla arayıp memnuniyetimi sordular. Şubeye göre değişiyor bence de.
bende tam tersi mng yi sevmem eleman arabanın altına girdi diye bir kaç ürünümün içinden almıştı
✿✿✿(◠‿◠)✿✿✿

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 26 Mart 2015, 18:55:23 »
ya sinirden nerdeyse ağlıycam
tam 7 gündür ne siparişlerimi getiriyorlar ne kargomla ilgili doğru düzgün bilgi veriyorlar
bomonti şubesi telefonlarını aslaaaaaaaaaaaaa açmıyor kimseyle görüşemiyorum
hastayım evden dışarıya çıkmamam lazım şubede bırakılmıyor görüyorum hergün arabaya yükleniyor
müşteri ilişkilerini aradım faceden benimle dalga geçer gibi hergün kusura bakmayın özür dileriz bugün gelicek diye mesaj atıyorlar
hergün ya istinasız hergün aynı mesajı atıyorlar
delirdim artık şubede kimse yok ulaşma imkanı sıfır hatlarının ikiside ya kullanım dışı oluyor yada çalıyor cevap vermiyorlar
siparişlerimden ikisi morhipo onlara ulaştım anlattım özel temsilci atadılar durumum için direkt no verdiler adamı arıyorum bugünde gelmedi diyorum adam şaşkınlık içinde genel müdürlüğe kadar yazı geçtim ben telefonlarını açmıyorlar yoksa şube müdürleriylede görüşücem diyor bu kadar uzun getirilmemiş bir kargo ilk kez oluyor diyor
ya ben napıcam bunlarla gene şikayet varda şikayet açtım redaksiyon aşamasında
açsamda ne olucakki bunlar resmen modern mafya istedikleri şeyleri gasp ederler kırarlar dökerler herşey onlara kar kalır.
ya mng kargo bugün sabah ayrı 1 saat sonra ayrı geldi ikisinide getirseydinya dedim yok ikincisi yeni gelmiş o yüzden aynı gün teslim etmek zorundayız aksi halde müdür azarlıyor dedi
yurt içi kargoyu ben kime daha şikayet edicem ben bilmiyorum nolur birileri bana bi yol göstersin artık
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı Aequitas

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 26 Mart 2015, 22:34:59 »
Eskiden Yurtiçi biizm burda hiç sorun çıkarmazdı ne zaman ki şube değiştirdiler o günden beri kargoların kaybolmaya, geri gönderilmeye başlandı. Geçenlerde çok komik bir diyolog da yaşadım gelen 2 paketim vardı ki kampanya vb. değil satın aldığım ürünler bana bir sepet atsanıza aşağı dediler anlamadım ne demek istediğini görevli kişinin yukarı çıkarın lütden dedim kapıya geldiğinde aynen şöyle söyledi " Abla sizde bakkala falan uzattığınız sepetlerden yok mu onu uzataydın içine koyucaktım kargoları" 2 kat merdiven çıkmak zor gelmiş görevli arkadaşa . Bir kere de satın aldığım kozmetik ürünün paketi ufak önemsizdir diye posta kutumun üstüne bırakıp gitmişlerdi. Yurtiçi Kargo ile gönderim yapan hiçbir yerden artık alışveriş yapmamayı düşünmüyorum.
Veritas = Aequitas

Çevrimdışı aralkoçu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 15 Nisan 2015, 11:10:26 »
En iyisi kargoyu açıp bakıcaksın sonra imzalıycaksın yoksa geri göndersin :(
:) Şans

Çevrimdışı photomania

• Usta Kampanyacı
    • Vizörden gördüklerim
« Yanıtla #18 : 15 Nisan 2015, 11:49:37 »
Direkt Firma isimlerini yazıp genelleme yapmak yanlış olur arkadaşlar. Bu tür sorunlar mutlaka bölgesel. Sonuçta Türkiye'nin her yerinde aynı karakterli insanlar çalışmıyor. Ben hepsinden memnunum valla. İstanbul Çatalca'dayım. Tüm firmalar (Aras, MNG, Yurtiçi, Sürat...) hepsi çok iyi çalışıyorlar. Beni tanıyorlar sağolsunlar geldiği gibi iş yerime bırakırlar, iş yerimde yoksam arayıp bilgi verirler bırakalım mı diye.
"Herkesin vizörden gördüğü farklıdır. Ne gördüğümüz aslında kim olduğumuzdur."

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 15 Nisan 2015, 12:00:28 »
hiç bir firma marka ismine zarar gelsin istemez. bu tarz şeyleri yapan bazı sorumsuz,etiksiz,ciddiyetsiz elemanlardır. ben böyle şikayetler olsun firmamda araştırırım hemen acımadan o elemanların işine son veririm.

şimdiye kadar hiç bir firmayla hiç bir sorun yaşamadım ama dediğim gibi elamanları iyi seçmek iyi eğitim vermek lazım. adamalara boş kağıt bile götürseniz cicdiyetli olacaksınız diye eğitim vereceksin.

eş dost akraba tavsiyesi,ricası ,torpili ile işe eleman almayacaksın hiç bir firmada. sadece diploma ile değil, ahlaki hayatsal kültürel testlere tabi tutup öyle işe alacaksın. insanlar ile haşır neşir bir iş yapıyorsan, çalıştırdığın elamanların insanı değerlerinide önemseyeceksin.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM