Diğer > Kampanya Şikayet

Milli Piyango İdaresine Şikayet Mesajı Yazıyoruz.

<< < (2/6) > >>

turkcu:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinnereye gerekiyorsa bence toplu bir şikayette bulunalım. aldatıcı reklam ile bizleri kandırıyorlar. dakka başı ama kaç dakka başı belli değil. bi dakka başı mı, on dakka başı mı, yarım saat başı mı belli değil.

--- Alıntı sonu ---

verdiğim adrese toplu şikayette bulunabiliriz. onlar durumun ciddiyeti gereği gerekli yerlere başvuruda bulunurlar zaten.

bu kampanya tam bir fiyasko. yüzlerce kişinin arasından foruma yeni üye olan 1-2 kişinin kazandığını söylemesine açıkçası hiç inanmadım. sikayetvar.com adresindeki şikayet mesajlarına da sallayıp cevap vermiyorlar zaten.

turkcu:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinilk mesajında konuyu yalnış yere açmışsın.

ikincisi MPİ den izin alınmasına gerek yok bu tür kampanyalar için. Eğer şikayet etmek istersen reklam üst kuruluna şikayet etmen lazım aldatıcı reklam diyerek onlar ilgilenir mpi bununla ilgilenmez adamlar kurallarda belirtmiş zaten mp3 dışıdır diyerekten.

--- Alıntı sonu ---

Milli Piyango İdaresinin adının geçtiği her yerde Milli Piyango İdaresine birşey sormak bizlerin hakkı.

mesajı okursanız benim bir soru sorduğumu anlarsınız

bu kampanyann MPİ izni doğrultusunda olup olmadığını öğrenmek istedim.

Çünkü kampanya koşullarındaki cümle çok üstü kapalı bir cümle olduğu için bu kampanyanın MPİ kapsamında olup olmadığını anlayamadım.

--- Alıntı sonu ---

Bu kampanya MPİ izni ile kapsam dışı olarak düzenlenmektedir.

bunun neresi üstü kapalı? Adamlar MPİ' ye başvurup izin alıp mpi kapsam dışı bırakmışlar bunda anlamıycak birşey yokki. MPİ buna müdahale etmez biz karışmıyoruz diyerekten. Senin dediğin olay reklam da aldatıcılağa giriyor bu yüzden reklam denetim kurumuna mail atarak  " Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin " aldatıcı reklam olduğunu güzel bir dille yazdığında kendileri mahkemeye başvurup kampanyayı durdura bilirler.

--- Alıntı sonu ---

sağolun açıklama için

mesepalamudu:
Forumdan çıkan arkadaşlar yokmuydu ki?

OTELCi:
ben mailim attım arkadaşlar. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  bence herkes atsın da ağızların payını alsın doritoscular...

uzaksehirler:
bu güne kadar kazananların listesinide isteyelim.  bende yazayım şikayet. dogru dürüst yapmayacaklar ne diye bu kadar reklam yapıyorlar.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git