Gönderen Konu: BURSA'da hergün 8 Çifte Ücretsiz İftar Yemeği hediye!!!  (Okunma sayısı 874 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

perishan

• Ziyaretçi
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çekilişe Katılmak İçin Adımlar
1.Adım: Resimdeki Mekanı bil.
2.Adım: Gönderiyi paylaş.
3.Adım: Katılmak için tıkla: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Not: Kazanan talihliler, şartları yerine getirenler arasından tarafımızca belirlenecek olup, ücretsiz iftar verilecek mekanlar Bursadaİftar.com tarafından seçilecektir. Yarışmaya katılanlar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.
Bursadaiftar.com "Hergün 8 Çifte Ücretsiz İftar Yemeği" kampanyası 28 Haziran 2014 Cumartesi - 27 Ağustos 2014 tarihleri arasında geçerlidir.

Yarışmaya katılım sağlayan kişiler 13 yaşını doldurmuş olmalıdır.

Kazananları belirlemek için cekilisyap.com altyapısı kullanılacaktır.

Ödülleri kazanan talihliler, çekilişten kazandıkları haklar sadece 28 Haziran 2014 Cumartesi - 27 Ağustos 2014 tarihlerinde geçerli olacaktır.

Talihliler hafta sonları(cumartesi-pazar) hariç hafta içinde haklarını kullanabilirler.

Hediye kazanan kişiler bu haklarını başkalarına devredemezler.

Ancak en fazla 1 (bir) kez hediye kazanabilir.

Yarışmaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir.

bursadaiftar.com, yarışmaya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu değildir.

Bu yarışma hiç bir şekilde Facebook tarafından düzenlenmemekte ve Facebook'un sponsorluğunda yapılmamaktadır.

Katılımcıların ad soyad ve iletişim bilgilerini tam ve eksiksiz olarak bildirmeleri kendi sorumluluğundadır. Hatalı veya eksik verilen iletişim bilgilerinden kaynaklanan aksaklıklardan veya ödüllerin sahiplerine ulaştırılamamasından bursadaiftar.com sorumlu tutulamaz.

Bu katılım koşullarında belirtilmeyen diğer hususlarda, karar yetkisi, bursadaiftar.com'a aittir.

Yarışma için son başvuru tarihi: 26 Ağustos 2014'dir. Başvuru formunda yer alacak bilgiler katılımcıyla iletişim amaçlı kullanılacağından formun eksiksiz olarak doldurulması gereklidir.

Sonuçlar; Belirtilen tarihler arasında hergün saat 12.00-17.00 saatleri arasında paylaşılacaktır. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adreslerinden duyurulacaktır.