Gönderen Konu: E-Kolay Sonuçları  (Okunma sayısı 172644 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sarpimoleni

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: E-Kolay Sonuçları
« Yanıtla #1020 : 27 Nisan 2010, 14:55:08 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
işin içine yazılım(cı) girince,kaç kişiye davet gönderildiğinin pek de kıymet-i harbiyesi kalmıyor olsa gerek,tebrikler  ;)

mail göndermenin yazılımla ne alakası var mantıklı olun biraz, daha öncede kazananlar oldu kimse yazılımcı değildi.

Nasıl yani yazılımcı olmakla ilgisi varmıdır. Benim merak ettiğim gönderilen maillerin doğruluğunu araştırdılarmı. Bende kafadan uydurma 3000 tane maile yollardım ama 200 tane arkadasıma yollacağım diye göbeğim çatladı. Bide onlarda okuyacak zannettim insanlara birde açıklama yaptım açıp videoyu seyretsinler diye.

isterseniz 10 bin tane mailde gönderirsiniz ama kullanılan mail adresi olması gerekiyor, isterseniz 'kafadan uydurma' bi mail gönderin nasıl geri dönüyor görürsünüz.

Kazanan kişiyi tebrik ederim.

hadi ama;saf çocuk rolünden kurtulmanın zamanı gelmedi mi,
sen de biliyorsun ki e-kolayın yarışmalarında sayfada doğrulama kodu olmadığı sürece yazılımla müdahaleye açıktır her zaman,
bknz; crax  ;)

Çevrimdışı ufoskop

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #1021 : 27 Nisan 2010, 15:00:26 »
Evet o sayfaya kod uygulaması gelmediği sürece kazanmak zor iş.Hani gönderilen maillerin sahipleri linke tıklasa belki kod uygulamasına gerek yok ama bu şekilde olacaksa o sayfada kesinlikle kod uygulaması olmalı.Yoksa 3-5 bin kişiye davet atarak kazanamazsınız.Boşuna kendinizi yormayın:)

Dehsetim.Ben

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1022 : 27 Nisan 2010, 15:07:28 »
Yazılımcı kelimesi geçtimi oyunlardaki gibi kafadan ismini tepeye yazdı anlaşılır. Yardımcı programları kastediyorsan bunu bilen kullanır rahat eder. ama elinde mail adresi olmadan ne anlamı olurki programın programcılığın.

Ufuk hocam rakamlarda biraz abarttın gibi :)

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #1023 : 27 Nisan 2010, 15:10:41 »
Arkadaşlar birbirimizi kırmayalım.Kazanana tebrikler.Ekolayda inş düzeltir bazı açıklarını.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı Tuanna

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #1024 : 27 Nisan 2010, 15:12:24 »
Bence burda kendi kendimize tartışacağımıza e-kolaya soralım. Kazanan kişi kaç tane göndermiş ve gerçek kişileremi göndermiş. E-kolay bize açıklama yapsın. Ben şimdi mail atıyorum e-kolaya. Benim zaten kazanma ümidim yok 200 kişiyle. Ama maksat hak yerini bulsun. Myra arkadasımızda hakkıyla kazandıysa sözlerimizi geri alalım..Yoksa bunun sonu gelmez her yarışmada biz ugrasır dururuz ama işi bilen yazılımcılar hediyeleri götürürüler..

Çevrimdışı sarpimoleni

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #1025 : 27 Nisan 2010, 15:13:18 »
niyetimiz kimseyi kırmak değildir
şurdakini buraya koymak değildir
arada bir zülf-i yare dokunduk
tam yerine rast geldi manzara koyduk..  ;)

Çevrimdışı yeliz08

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #1026 : 27 Nisan 2010, 15:23:47 »
kaç tane maile davet yollandığını bende çok merak ediyorum çünkü kuzenim ve ben 1500 den fazla maile yolladık e-kolaya mail atalım enazından kazanan kişinin davet sayısını yazsınlar

Çevrimdışı Tuanna

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #1027 : 27 Nisan 2010, 15:29:08 »
kaç tane maile davet yollandığını bende çok merak ediyorum çünkü kuzenim ve ben 1500 den fazla maile yolladık e-kolaya mail atalım enazından kazanan kişinin davet sayısını yazsınlar

Arkadaslar çok merak ediyorum 1500 tane maili nerden buluyorsunuz? Ben şahsen 1500 kişiyi tanımıyorum. Taş çatlasa tanıdığım insan sayısı 500 ü geçmez onlarında hepsinin maili elimde yok. Sadece meraktan soruyorum. Birdaha böyle oylamalı yada mailli yarışmalara katılmaya curet etmem zaten..:)))

Dehsetim.Ben

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1028 : 27 Nisan 2010, 16:41:17 »
Şimdi sorumuza doğru yanıtı veren 100., 200., 300... şanslı üyemiz "Titanların Savaşı" filminin çok özel hediyelerini kazanma şansı buldu!

Kazananlar

Eray Taner
Luiza Ahmadova
Nihan Acar
Taner Uçkun
Uğur Budak
Övgü Hafızoğlu
Mine Ekin

Tebrikler.

Çevrimdışı yeliz08

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #1029 : 27 Nisan 2010, 16:59:33 »

Arkadaslar çok merak ediyorum 1500 tane maili nerden buluyorsunuz? Ben şahsen 1500 kişiyi tanımıyorum. Taş çatlasa tanıdığım insan sayısı 500 ü geçmez onlarında hepsinin maili elimde yok. Sadece meraktan soruyorum. Birdaha böyle oylamalı yada mailli yarışmalara katılmaya curet etmem zaten..:)))

10 yıldır msn kullanıyoruz  okadar olsun ;D ama demekki yetmiyormuş kazanan kardeşi tebrik ederim ..