Gönderen Konu: Fischem Kozmetik  (Okunma sayısı 42534 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mac

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Fischem Kozmetik
« Yanıtla #230 : 21 Kasım 2009, 00:02:08 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
orda bi arkadaşımız var size yönlendirebilirim :)
Çok memnun olurum. :)

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #231 : 21 Kasım 2009, 00:05:39 »
sevgılı temsılcım gece gece sevındırık oldum bırden :) tesekkur ederım
:)

Çevrimdışı temsilci

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #232 : 21 Kasım 2009, 00:15:18 »
görevimiz bu arkadaşlar,halka güzel ürünler sunarak onları memnun etmek :) peki şöyle bişey yapalım kampanya içinde kampanya,fischem kozmetik olarak piyasada bulunan ürünlerimizden 5 tanesini sayana ben istediği üründen orjinal göndericem :)

Çevrimdışı eycane

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #233 : 21 Kasım 2009, 00:27:01 »
deotak
handytak
pieditak
depitak 4te kaldık

Çevrimdışı temsilci

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #234 : 21 Kasım 2009, 00:34:18 »
size ürünler hakkında bilgi vereyim o zaman,alıp kullanırsanız test ederseniz sevinirim.o saydıklarınız dışında tv lerde reklamı olan PARANİT isimli bit ilacımız var.şuan piyasanın en iyisi 15 dk. içinde etki e diyor.yine bildiğiniz PANTHENOL adında ürünümüz var.sprey,body milk ve krem formları var.gazetelerde reklamını gördüğünüz WARTNER isimli siğil ilacımız var.doktorların uyguladığı yöntemle yani dondurarak 20 sn.lik bi uygulamayla yok ediyor siğili.PREDİCTOR gebelik testleri ve ovulasyon testleri yine bizim ürünlerimiz.DEPİTAK ağda bantları çıktı piyasaya vücut ve yüz için bunlar yeni ürünlerimiz.son olarak SEPTİVON adında antibakteriyel jel ve antibakteriyel mendillerimiz eczanelerde satışa sunuldu.ürünler piyasada eşi benzeri olmayan ürünler burda sadece size isimlerini sunabilirim.güzelliklerini ve farklarını anlatmaya kalksam burada sabahlarız (ki ben bundan zevk duyarım).ürünümü sabaha kadar anlatırım :)

Çevrimdışı adavapuru

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #235 : 21 Kasım 2009, 00:53:08 »
Açıklayıcı bilgiler adına Bölüm modaretörü olarak teşekkür ederim gecenin bu saatinde bizi asydınlattıgınız için.

Çevrimdışı temsilci

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #236 : 21 Kasım 2009, 00:58:30 »
aydın insanlara ihtiyaç var memlekette haksızmıyım sayın adavapuru :)
 ;D
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2009, 01:08:05 Gönderen: adavapuru »

Çevrimdışı adriana1983

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #237 : 21 Kasım 2009, 00:59:52 »
Bana numuneler geldikten sonra Deotak kullanmaya başladım ve memnunum tavsiye ederim gerçekten diğer roll-on ve deodorantlara göre daha etkili en yakın zamanda da el ve ayak kremlerini almayı düşünüyorum

Çevrimdışı temsilci

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #238 : 21 Kasım 2009, 01:02:47 »
çok pahalı şeyler değil arkadaşlar.inanın diğerlerinden 1 adet alana kadar bizim ürünlerimizden 2-3 er tane alabiliyorsunuz.kalitesini zaten görmüşsünüz.memnuniyetleri duydukça işimizi daha keyifli yapıyoruz inanın

Çevrimdışı uzaksehirler

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #239 : 21 Kasım 2009, 01:32:16 »
benim oğlum el kremine bayıldı kendime gelen numuneleri ona verdim. kokusu çok güzel ( kakao yağı) .bazı ürünleri daha önce kullanmıştım zaten.  panthenol mesela hafif güneş yanıkları yada denizden sonra cildi rahatlatmak için.eşime  kullanmıştık. güneş kremi sürmeyi reddedip sırtı hafiften yanınca eczaneden almıştık. bir iki uygulamada gecti. kullanım alanı çok geniş hafif yanıklarda bebek cildindeki tahrişe ufak yaralara vb kullandım.
 numuneler için tşklr fischem. temsilci foruma hoşgeldiniz.
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2009, 11:58:02 Gönderen: uzaksehirler »