Gönderen Konu: Kitchenette !!Antalya!! (10 Ocak)  (Okunma sayısı 1033 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
Kitchenette !!Antalya!! (10 Ocak)
« : 07 Ocak 2014, 13:38:39 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Katılım ve Kullanım Koşulları

• Kitchenette Antalya Facebook sayfasında yer alan Facebook çekiliş uygulaması 26 Aralık 2013 Perşembe günü başlayacaktır. 10 Ocak 2014 Perşembe günü sonlanacaktır. Çekiliş toplamda 15 gün sürecektir. Katılım durumuna bağlı olarak yarışma süresi Kitchenette Antalya jürisi tarafından belirlenecektir.
• 18 yaşından küçük olanların bu uygulamaya katılabilmek için ebeveynlerinden yazılı izin almış olmaları gerekmektedir. Kitchenette Antalya, 18 yaşından küçüklerin, uygulamaya velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmaları ve/veya katılmalarından sorumlu tutulamaz.
• Çekilişle pizza ve soft içecek kazanacak toplam çift sayısı 1’dir.  İçeceğinizi alkolsüz olarak alabilirsiniz; eğer alkollü içki tadımlamak isterseniz Kitchenette'nin belirlediği bir adet markalı içki verilecektir.
• Çekilişi kazanan çiftimiz 2 adet pizza, 2 adet içecek kazanacaktır. Bunun dışında ek harcamalar menü fiyatları üzerinden ücretlendirilecektir.
• Hediye iki kişiliktir ve tek seferliktir. Kazanan, jüri tarafından belirlenecek ve 10 Ocak 2014 Perşembe günü Kitchenette Antalya Facebook sayfası üzerinden duyurulacaktır.
• Kazananlar hediyelerini kimlikleri ile birlikte, 11 Ocak 2014 tarihine kadar kullanabileceklerdir. Hediyenin son kullanım tarihi 11 Ocak 2014’tür. Hediyeler yalnızca Kitchenette Antalya'da geçerlidir. Başka bir yerde kullanılamaz. Ve hediye bir başkasına devredilemez.
• Uygulamaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla katılan kullanıcıların başvuru hakları geçersiz sayılır. Uygulama devam ettiği sure boyunca bir kez katılım sağlayabilirsiniz.
• Kitchenette Antalya düşük bağlantı hızı, internet kaynaklı sorunlar, sitenin aşırı trafik almasından kaynaklanan problemler ve kullanıcının ya da diğerlerinin sunucularından kaynaklanan virüs, aşırı yüklenme vb. sonucu ortaya çıkabilecek sorunlarda hiçbir sorumluluk kabul etmez.
• Kullanıcı, uygulamanın diğer kullanıcılarıyla olan iletişiminden tamamen kendisi sorumludur. Kitchenette Antalya, bu iletişimlerde yaşanabilen sorun ve anlaşmazlıklardan ve bundan kaynaklanan zarar ve iddialardan sorumlu değildir.
• Formda belirtilen bilgiler eksiksiz doldurulmalıdır. Yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle Kitchenette Antalya sorumlu tutulamaz.
• Kazananların hediyeleri gönderilmez.
• Kazananlar hediyelerini yalnızca Kitchenette Antalya’dan alabilirler.
• Sahte profil oluşturarak başvuruya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar hediyeye hak kazanamaz.
• Başvuru sonuçlarının belirlenmesinde Facebook sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Kitchenette Antalya sorumlu değildir.
• Katılımcılar yalnızca kendi Facebook Profil Hesaplarından başvuruya katılmak zorundadırlar.
• Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.
• Başvurunun Facebook ile herhangi bir bağı bulunmamaktadır.
• Site ve içeriğinin tüm hakları münhasıran Kitchenette Antalya'ya aittir.
• Başvuru katılan herkes başvuru şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ

Çevrimdışı sudenazelif

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Kitchenette !!Antalya!! (10 Ocak)
« Yanıtla #1 : 10 Ocak 2014, 17:51:46 »
Kim kazandı acep bir antalyalı olarak kazansam keşke :)

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
Ynt: Kitchenette !!Antalya!! (10 Ocak)
« Yanıtla #2 : 11 Ocak 2014, 00:56:26 »
Kitchenette'ten pizza ve içecek çekilşimiz sona ermiştir.
Tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.
Kazanan talihli yarın Facebook sayfamızda duyurulacaktır.
İlginize teşekkür ederiz.
Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ