Gönderen Konu: LG 55" Ultra HD TV Kazanan  (Okunma sayısı 4393 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Ynt: LG 55" Ultra HD TV Kazanan
« Yanıtla #10 : 19 Kasım 2013, 12:50:12 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İyide bu teknolojiyi bu şekilde bilmeyip te o kadar güzel yazan insanın günahı ne.

konunun özüyle anlatılmak istenilenle hiç bir alakası yok.son zamanlarda videolarla resimlerle kazanıyor hep yarışmacılar moda oldu. biraz eğlenceli esprili bir yaklaşım seçilmeliydi. ben katılmayı çok istedim ama tanrı vurgusu olduğu için günaha girmek istemedim. o yüzden vazgeçtim
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı okitya

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 19 Kasım 2013, 12:53:08 »
Video güzel olmuş ama yarışmanın konusu '' Thor'un sahip olduğu ultra güçler sende olsa ne yapardın'' dı. Thor kendini klonlayabiliyor mu? Ellerinden ateş çıkartabiliyor mu? :)

Çevrimdışı Section8

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Rocco Bekle Benii :)
« Yanıtla #12 : 19 Kasım 2013, 13:00:43 »
Video güzel olmuş ama yarışmanın konusu '' Thor'un sahip olduğu ultra güçler sende olsa ne yapardın'' dı. Thor kendini klonlayabiliyor mu? Ellerinden ateş çıkartabiliyor mu? :)

Bunu o jüri göz önünde bulunduramıyorsa cidden bize söz düşmüyor hocam :)

Milletimiz çok büyüktür. Hiç korkmayalım. O, esaret ve aşağılığı kabul etmez.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #13 : 19 Kasım 2013, 13:13:45 »
Ne yazıkki o kadar thor hakkında okudum yazdım ama gereksiz yere imiş.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı neron54

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 19 Kasım 2013, 13:32:16 »
bence jürinin haksızlığa mahal vermemek adına bu tür konulara özen göstermesi lazım fakat yapmıyolar işte. başlıkta thor'un sahip olduğu güçler diyorsan içerikte de onları arayacaksın. saçma olmuş sonuç

Çevrimdışı sametgunay

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #15 : 20 Kasım 2013, 20:29:10 »
Arkadaşlar kazanan benim , tv hakkında araştırırken şansa bu görümü ve hakkımda yapılan konuyu gördüm . Öncelikle tebrik edenlere teşekkür ediyorum

Lakin bu böyle jüriye katılmıyorum felan bunu ipadle yapıyorlar felan filana girilen muhabbetler de olmuş hiç bir zorunluluğum olmadığı halde bunları açığa kavuşturmak için foruma kayıt oldum

1-öncelikle kazanılan videoyu paylaşmadılar siz klonlama olarak göstermişsiniz ben de bu olarak düşünmüştüm youtu.be/rLPcwwWhLrs (büyük ihtimalle budur)

2- yarışmayı kuralları dikkatli okusaydınız thorun güçleri sende olsaydı ne yapardın değil ultra güçlerin olsaydı ne yapardın idi. Kaldı ki hashtag de #ultraguclerimolsa idi. Çoğu kişi anlamsızca thora özenmiş . (Başka video yapanlarda var)

3-bu efektleri yapmayı bilmiyordum öğrenmek yapmak görüntü montajı ses montajı videolarda kullandığım efektlerin bulunması seslerin bulunması deneme yanılma render edilmesi kaç gecemi aldı ben bilirim kullandığım program Adobe after effects dir . Daha çok profesyonel olsun diye hareketli efektler yapmaya çalıştım ki bunu yapmak saniyenin bile altındaki sürelere position atmak demektir.

Tekrar ediyorum yarışmadaki en büyük yanlış anlaşılma thorun güçlerine odaklanılması

5 kişilik bir jüri beni seçmiş karalayanlar var isterse 100 kişi karalasın beğenmesin o tv yi yine ben kazandım saygı duymak düşer neyse bu dediklerimi tabiki ayrı ayrı düşünenlere açıklamak için yazdım

Varsa sorunuz , şurda katılmıyorum dediğiniz cevaplamaya çalışırım
Herkese iyi forumlar :)

Çevrimdışı sametgunay

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #16 : 20 Kasım 2013, 20:43:47 »
Bu arada facebook veya twitterdan paylaşılacak diye bir kural hatırlamıyorum sadece tweet gönderilecek ve bu tweet resim video ile desteklenebilir hiç bir kısıtlama yoktur maddesi vardır

Tebrik edenlere de gerçekten bir daha teşekkür ederim :D

Çevrimdışı C.K.

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 20 Kasım 2013, 21:11:14 »
Tebrikler güzel olmuş çalışmanız uğraşıldığı belli oluyor.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #18 : 20 Kasım 2013, 21:25:36 »

Öncelikle tebrikler size karşı bir tavrımız yok yanlış anlamayın.

Ama yarışma görselinde açıkca "thor'un sahip olduğu ultra güçler sende olsa ne yapardın" şeklinde soru yer alması bizi haklı çıkarır diye düşünüyorum.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı sametgunay

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #19 : 20 Kasım 2013, 21:25:51 »
Çok teşekkür ederim baya bir uğraştım ama sonucu değecek daha gelmedi iletişim bilgilerimi aldılar sadece bekliyorum :)