Gönderen Konu: Dimes Club Çekiliş Sonuçları  (Okunma sayısı 14154 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mertbilo7

• Usta Kampanyacı
Ynt: Dimes Club Çekiliş Sonuçları
« Yanıtla #40 : 09 Kasım 2013, 23:04:18 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
çekiliş sonrası  dimesin elinde kalan  çılgın hırsız 2 filmi anahtarlık ve kupaları  sitede puan karşılığı
verilecek  puanlar uygun olursa anahtarlıklar güzel...hediye kupa  film görselli ama  üstünde dimes yazısıda var,
Bu bilgiye nerden ulaştınız acaba  ;D Anahtarlık ve kupa güzel olur aslında

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #41 : 11 Kasım 2013, 01:13:42 »
çekiliş sonrası  dimesin elinde kalan  çılgın hırsız 2 filmi anahtarlık ve kupaları  sitede puan karşılığı
verilecek  puanlar uygun olursa anahtarlıklar güzel...hediye kupa  film görselli ama  üstünde dimes yazısıda var,
Bu bilgiye nerden ulaştınız acaba  ;D Anahtarlık ve kupa güzel olur aslında
sitede sağ  alt kenara  baktığında görebilirsin,devam butonuna tıklayınca çıkıyor.
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #42 : 13 Kasım 2013, 17:30:49 »
geldi geldi :D

Çevrimdışı gizgizar

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #43 : 13 Kasım 2013, 18:11:23 »
geldi geldi :D
ne geldi?

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #44 : 15 Kasım 2013, 11:00:54 »
son gün geldi  bu deniz ajans denen firma doğru dürüst  yedeklere  geçen sıraları  söylemiyor,
sebebi  bunlar u2  denen firma gibi  sürekli  asil  kazananlara hediye vermek için  bir uğraş içindeler
mesela sek çekilişi için adres bilgileri eksik asil kazananlara cep mesaji ve telefon ederek isgüzarca
bilgilendirmeler yapıyorlar  bunlar yedeklerinde  kazanma hakkı olduğunu idrak edemeyen insanlar,

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #45 : 15 Kasım 2013, 15:21:36 »
son gün geldi  bu deniz ajans denen firma doğru dürüst  yedeklere  geçen sıraları  söylemiyor,
sebebi  bunlar u2  denen firma gibi  sürekli  asil  kazananlara hediye vermek için  bir uğraş içindeler
mesela sek çekilişi için adres bilgileri eksik asil kazananlara cep mesaji ve telefon ederek isgüzarca
bilgilendirmeler yapıyorlar  bunlar yedeklerinde  kazanma hakkı olduğunu idrak edemeyen insanlar,

Asil tarafından bakarsan da sizin düşünceniz yanlış olur. En nihayetinde iyilik yapıyorlar. İhtiyacı olmayan asil de 100 kere arasan almaz. Vaktim yok, onla mı uğraşacağım diyen de var.
Firma üstünden sorunu atmış oluyor, haberim yok, posta gelmedi, arasaydınız diye çıkışacak kişilerin asıl hediye veren şirkete şikayet etmemesi için yapmak zorundalar.
Üzerinden 2 ay geçti, Monster Carrefour da ne asil ne de yedekler kaskı almamıştı. Aradım bana posta ulaşmadı, asil olduğumdan haberim yoktu dedim. Hatta beklettiler, yedek de almamış, hediyenizi alabilirsiniz dediler. Bu da başka bir tanıtım şirketi örneği.
Forumdan arkadaşlar bilir, Ülker Deniz Ajans aracılığı ile çekiliş yaptı, organizasyondaki açık nedeniyle şikayet eden herkese notebook, laptop tarzı hediye vermek zorunda kalmıştı. Forumda baya arkadaş da faydalandı. Yanlış anlatıyorsam, ödülü alan arkadaşlar düzeltebilirler.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı esran

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #46 : 15 Kasım 2013, 15:59:33 »
Ben de yedekten sıra bana gelmesin diye dua ediyorum resmen... Çünkü evi taşırken alışveriş fişlerini kimbilir nereye koydum bulamıyorum bi türlü.... :(
http:// birfarkyaratmak.blogspot.com

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #47 : 15 Kasım 2013, 19:40:44 »

Asil tarafından bakarsan da sizin düşünceniz yanlış olur. En nihayetinde iyilik yapıyorlar. İhtiyacı olmayan asil de 100 kere arasan almaz. Vaktim yok, onla mı uğraşacağım diyen de var.
Firma üstünden sorunu atmış oluyor, haberim yok, posta gelmedi, arasaydınız diye çıkışacak kişilerin asıl hediye verenp şirkete şikayet etmemesi için yapmak zorundalar.
Üzerinden 2 ay geçti, Monster Carrefour da ne asil ne de yedekler kaskı almamıştı. Aradım bana posta ulaşmadı, asil olduğumdan haberim yoktu dedim. Hatta beklettiler, yedek de almamış, hediyenizi alabilirsiniz dediler. Bu da başka bir tanıtım şirketi örneği.
Forumdan arkadaşlar bilir, Ülker Deniz Ajans aracılığı ile çekiliş yaptı, organizasyondaki açık nedeniyle şikayet eden herkese notebo ok, laptop tarzı hediye vermek zorunda kalmıştı. Forumda baya arkadaş da faydalandı. Yanlış anlatıyorsam, ödülü alan arkadaşlar düzeltebilirler.
birader bu anlattıklarınla konunun alakası yok, milli piyango biletine ikramiye çıkan birini  düşün
işte onda durum  neyse bunda da odur  herkes kendinden sorumludur

Çevrimdışı sagolabi

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #48 : 16 Kasım 2013, 16:18:32 »
ben de göndermeyi unutanlardanım

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #49 : 16 Kasım 2013, 18:23:21 »