Gönderen Konu: kılıç züccaciye  (Okunma sayısı 1852 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı deliefe06

• Usta Kampanyacı
Ynt: kılıç züccaciye
« Yanıtla #10 : 25 Ocak 2013, 13:11:29 »
bende usta yım ama sizin gibi hemen karalamıyorum usta veya acemi kampancıya çıkacak diye birşey yok sans sadece sizin söylediğiniz gibi usta kampanyacılara çıksaydı bana da çıkardı forumun en eski üyesi benim yönetici arkadaşlar ne diyorsa odur kimsenin hakkı yenmez bu forumda ben bu forumda olan şeyleri söylüyorum.
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2013, 13:40:44 Gönderen: deliefe06 »

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 25 Ocak 2013, 13:33:53 »
hile falan olduğunu ben de sanmıyorum sonuçta bu sayfanın 1-1,5 yıldır sürekli kampanyaları oluyor.bugüne kadar tek bi kampanyasında sorun olmadı.demekki teknik bir problem olmuş ve zaten hemen sonucu düzeltmişler.zaten kötü niyetli olan firmaları biliyoruz;1.si ne açıklama yaparlar ne cevap yazarlar. 2.si ise asla sonucu değiştirmezler.3.sü hediyeyi de göndermezler.amabu firma açıklama yapmış,ilk kazanan haksız kişiyi iptal etmiş artı hediyelerini de gönderiyorlar.her sayfayı bir aynı tutmamak lazım.
izgim

Çevrimdışı NEDOŞ

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #12 : 25 Ocak 2013, 13:43:17 »
bende hile olduğunu düşünmüyorum ustaların kazanaması bişeyde sanmama çünkü bende acemiliğimden
çokk kazandım
kılıç züccaciyede güveniyorum ki ben hiç kazanamadım ama facede ekli ve site ile yöneticisi ile uzaktan yakından alakaları olmayan ...
her kampanyasına da katılıyorum ama çıkmaması kısmet
onlarca sayfaya katılıyoruz hatta ilkemm in dediği gibi hediye yollamayan yorumlara umursamayanlar var bence bunlardan çekelim biz önce beğenilerimiziii
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2013, 13:49:47 Gönderen: NEDOŞ »