Gönderen Konu: Arm&Hammer Türkiye Destek  (Okunma sayısı 2917 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tostip

• Usta Kampanyacı
Ynt: Arm&Hammer Türkiye Destek
« Yanıtla #30 : 16 Eylül 2012, 23:31:12 »
ben de begenıp yorum yapmıstım profılmde de paylastım ısık yurtsev çiçek hgk olarak  bol sans canımm
‎(✿◠‿◠)♥♥♥

Çevrimdışı Tuanna

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #31 : 16 Eylül 2012, 23:33:33 »
çok teşekkür ederim arkadaslar ama diğer yarışmacı 15 dakika içinde 100 oy birden yükseldi . Gerç.ek kişilerin 15 dakika içinde 100 ünün birden online olabileceğine asla inanmıyorum. Artık arm hammer yetkililerin bu durumu görmesini diliyorum başka yapabileceğim birşey yok...Herkese desteğinden dolayı teşekkür ediyorum. Bende her zaman sizi desteklemeye hazırım..

Çevrimdışı periler

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #32 : 16 Eylül 2012, 23:40:35 »
Zaten o fotoğrafın gerçek olduğu bile şüpheli.Nasıl seçilmişse...Hak yerini bulur umuyoruz...
şansım! lütfen yakamı bırakma...

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #33 : 17 Eylül 2012, 00:11:35 »
bende kızım ve kendimin hesabından vermiştim.Aynur Akdemir-Aylin Akdemir
Çok sinirlendim yapılana inşallah kazanırsınız
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı Tuanna

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #34 : 17 Eylül 2012, 00:32:45 »
teşekkür ederim bir tek forumca biz birbirimizin halinden anlıyoruz ama facebookun ve firmaların artık bu duruma bir çözüm bulması gerekir el birliği ile şikayetlerde bulunmalıyız. Yoksa bütün kampanyalar bu gibi vicdansız, kul hakkı yemekten geri kalmayan, insanlıktan nasibini almamış insanların eline kalacak. Yaptıkları mutlaka birgün onlara dönecek yanlarına kalmayacak ama işte....

Çevrimdışı Tuanna

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #35 : 17 Eylül 2012, 16:49:33 »
yarışma açıklandı. Arm hammer sayfası göz göre göre yarım saatin içinde 130 oyu basan birine hediyeyi uygun gördü. Böyle firmalar oldukça fake hesapları bol olanlara daha cok ödüller çıkar bu kampanyalardan.

Destek veren arkadaslara ayrı ayrı teşekkür ederim. Konu silinebilir forumca herkese teşekkürler.