Gönderen Konu: Migros İpad  (Okunma sayısı 2453 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cikcikgribi

• Usta Kampanyacı
Ynt: Migros İpad
« Yanıtla #10 : 15 Haziran 2012, 20:36:16 »
yarışmada son 2.5 saate gelindi. migrosla görüştüm. bana sistemlerinin çalıştığını söylüyolar.

ama retweet edilince hiç bir şekilde ilerleme olmuyor.  bu lanet olası şey için 3 gündür ben uyumuyorum. artık sırf inadaa bindi. 2. sıradayım. millet gece yatağında yatarken ben twit atıyodum. ondan bundan küfür yiyodum. tabi zorla değil ama sistemleri çalışmıyor. şu an ben 3000 e yakın twit attım ve 2. sıradayım. benim üstümdeki kişi benim yarım kadar twit attı 1. sırada. onu geçmem için o twit atmadan benim 100 twit falan atmam lazım. son saatte geçtim geçtim. migros en üstte kimse ona vericek hediyeyi. ben yazdım sisteminizi kontrol edin diye gece görüşürüz dedim. eğer beni kaale almazlarsa her sabah beylikdüzü migros da dehşet konulu yazılar yazarım. nası olsa takipçim çok sürü pskolojisi gibi yayılır gider her gün kötü bi adı çıkar. bu kadar sinirlendim yani düşünün :)

Çevrimdışı cikcikgribi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 15 Haziran 2012, 20:40:49 »
sıralamayı da göstereyim size.. son hali bu

2. sıradaki benim. görüntüye bakın 100 twit attığımda benim araba 1. nin önüne geçicek yani üste çıkıcam. 1 twit 1 birim 100 twit 100 birim.  yani 100 birim de ben o kişinin önüne geçicem.

her tweetin retweet edilmesi de 2 birim. 50 tane retweet alsam ben yine 1. kişinin önüne geçiyorum ama 50 den fazla retweet aldım oynamıyor. ilerlemiyor. sistem bozuk. şikayetim buna benim.

e sende retweet çalışmıyosa onlarda da çalışmıyo diceksiniz..

bende diyorum ki migrosa atılan tweetler kontrol edilsin. ben 3000 twit atıp buraya ilerlemişken eleman 1500 tweetle benim üzerimde duruyor. bu nasıl oluyor? o aradaki farkı da işte gece uyumayarak açtım.

Çevrimdışı cikcikgribi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 15 Haziran 2012, 20:42:33 »
bu arada beylikdüzü migrosla evim arasında 8-9 sokak falan var.

Çevrimdışı okitya

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 15 Haziran 2012, 20:42:37 »
Kimi mention ediyorsan onun RT etmesi 2 birim arttırıyor. Diğer kişilerin RT etmesi etkilemiyor. En azından ben öyle anladım.

Çevrimdışı cikcikgribi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 15 Haziran 2012, 20:54:13 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Kimi mention ediyorsan onun RT etmesi 2 birim arttırıyor. Diğer kişilerin RT etmesi etkilemiyor. En azından ben öyle anladım.
bende belki öyledir dedim de öyle de hiç bir etkisi yok. bekliyoruz bakalım :)

Çevrimdışı cikcikgribi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 15 Haziran 2012, 23:08:47 »
resmen dalga geçiyolar benimle püüüü

Çevrimdışı cikcikgribi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 15 Haziran 2012, 23:52:00 »
son dakikaya kadar tweet atıyorum, retweet yapılıyorum. ama yok. onlar elleriyle ittiriyolar. çocuk 1 saattir tweet atmıyor ilerlettiler. beni de ayıp olmasın diye ilerletiyolar.

Çevrimdışı cikcikgribi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 16 Haziran 2012, 00:58:37 »
ilk sıradaki kişi kazandı.

#MigrosTweetSepeti ile ilgili benim attığım tweet sayısı sayabildiğim 3238 bunun daha öncesi de var malesef o kadar aşağıya inmiyor. dile kolay 3238 tweet. yemedim içmedim uyumadım tweet attım biliyor musunuz. yani 3300 tweet atmışım diyelim. tweet atmaya 12 haziran saat 20:00 sularında başladım. bakın twitter'da günlük atabileceğiniz tweet sayısı en fazla 1000'dir. bunu twitter saat başı 42 tweet olarak ayarlamış. 1 saat gibi kısa sürede atılabilecek maksimum tweet sayısı 126. bu 126 tweetten sonra sistem sizin tweet atmanızı engelliyor. tweet atmaya başladığınız zamandan 3 saat sonra açıyor. yani 42 x 3 = 126 aynı şeye denk geliyor. 12 hazirandan 15 hazirana 3 gün var. 3 günde maksimum atabileceğim tweet sayısı zaten 3000 ve bunu da atmışım. burdan anlayabilirsiniz zaten hiç uyumadığımı. 3000 in dışında o küsürlü tweetlerde dedim ya saat 20.00 sularında başladım diye. 20 den o geceye kadar olan zamanda attığım tweet. yani her an her zaman tweet atmışım.  ama büyük salaklık yapmışım :)

tonlarca tweet atıp bu yüzden yediğim laflardan bir kaç tanesi,

ayrıca beni takip etmeyi bırakan 1000 den fazla kişi var.

gelelim 1. sıradaki arkadaşa #MigrosTweetSepeti tagıyla 2048 tane tweet atmış. ve yarışmayı kazandı :)

başka bişey demiyorum.

nasıl olsa takipçim çok. bundan sonra ben migros'un yakasını bırakmam. asparagas haberlerle milleti gaza getircem. olmayan olayları olmuş gibi gösterip haber çıkarcam. milleti oradan soğutcam.  bu sabah itibariyle bu dediklerimi yapmaya başlıyorum.

Çevrimdışı cikcikgribi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 16 Haziran 2012, 02:58:24 »
bir daha böyle bir yarışma aman allah korusun. bir sürü arkadaşlığım bozuldu naptım ben ya  ;D fake adresten kasıyosan kas ne diye gerçek hesabından oynarsın ki...   :'(

Çevrimdışı nevin41

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 16 Haziran 2012, 12:16:05 »
bu yarışmda ilk 1500 kişye 10 tl yüklenecekti o acıklandımı
güzel bakan güzel görür hayattan zevk alır.