Gönderen Konu: Bio ve Venüsün kızları Asya Berfin bu sabah itibariyle dünyaya gelmiştir  (Okunma sayısı 22612 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
Mutlu, sağlıklı bir ömrü olur inşallah. Analı babalı büyütün :) Bu yıl foruma bir sürü bebek geldi :) Benim oğlum da bugün 19 günlük oldu. Allah bekleyen diğer arkadaşlara, Hera'ya da bebeğini kucağına sağlıkla almayı nasip etsin.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı akon12

• Acemi Kampanyacı
  • **
Allah analı babalı büyütsün. Bu mutluluğu bende 2 ay önce yaşadım.

Çevrimdışı Kare

• Usta Kampanyacı
  • و
misafirlerim vardı ancak yazabildim. uryan ailesini gönülden tebrik ediyorum. Allah analı babalı büyü(t)meyi nasip etsin.
kampanya ailesine bir üye daha katıldı ona hoş geldin arkadaşım diyorum :D  şimdiden hastaneden verilen numuneleri ve bezleri bol olsunnnnn :D o doğmadan kısmetli bir bebekti artık berfin uryan adını listelerde çokça görebiliriz ;D  eğer hastane bezi karşılıyorsa bio hocamın halini tahmin edebiliyorum, 1 yıllık bez stoğuyla hastaneden çıkabilir ;D bu üye ne saçmalıyo şimdi demeyin kampanyacının tebriği böyle olur :P ne bileyim çok şeker bir ailesiniz gönülden tebrik ederim :)
hayatta hep...
Kendi için istemediğini başkasına yapmadı
Küçük hataları görmezden geldi ama sabrı taştıysa tek seferde sildi
Lafa değil söyleyene baktı.

Çevrimdışı pamukseker

• Usta Kampanyacı
  • Sabır şükür,dua açar her kapıyı
gözünüz aydın . Allahım hayırlı sağlıklı mutlu güzel ömürler versin . Güzelliği annesine, espri yeteneği babasına benzesin  :P
Kaf dağı kadar yüksekte oIsan da, kefene sığacak kadar küçüksün. Unutma! Her şeyin bir hesabı var üzdüğün kadar üzüIürsün..

Çevrimdışı LiYaBu

• Usta Kampanyacı
  • Edepli Edebinden Susar Edepsiz de Susturdum Sanar
tebrikler allah analı babalı saglıcakla büyümeyi nasip etsin inşallah
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı ozlem32

• Usta Kampanyacı
gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün

Çevrimdışı Esmanur

• Usta Kampanyacı
MaaşAllah ,BarekAllah,SübhanAllah
Rabbim Bahtını güzel etsin :)
Sizlere bağışlasın güzel meleğinizi,oooh nede güzel misler gibi kokuyordur o şimdi. :)
erteb canımın içi senden de haberim yoktu ooo paşa gelmişte 19 günlük olmuş  :D
Duygularımı anlatamıyorum her ikiniz adınada çok çok sevindim

(Konunun gidişatını değiştirmek istemiyorum ama yeni doğum yapan anneler bol bol su için sütünüz bereketli olsun inşallah birde tahin helvasıda sütü artırıyor.inşallah.) ::)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı KüL Kedisi

• Usta Kampanyacı
  • Uğur Böcüsü
Zaman çok çabuk geçiyor haberi alalı çok olmadıydı sanki Allah analı babalı büyütsün hayırlı uğurlu bir kampanyacı olsun inş.  :D

Çevrimdışı atila

• Deneyimli Kampanyacı
  • bursa texas
tebrikler Allah analı babalı büyütsün

Çevrimdışı toprakhaktan

• Usta Kampanyacı
  • Yağmur yağsın toprak koksun,seni hatırlatsın
Allah analı babalı sağlıklı büyütsün inşallah ,  uykusuz  geceler gelsin ,  :)  İnşallah bol sütün olsun , çok önemli  çünkü.  helva , hoşaf  soda ne denediysem çok işe yaramadı .    10  tane kuru incir ye, üstüne 1 kilo su iç hergün  venüs  :D