Gönderen Konu: www.reklamekrani.com kazandırıyor  (Okunma sayısı 10280 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mac

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: reklamekranı.com
« Yanıtla #20 : 26 Ağustos 2009, 23:24:06 »
Arkadaşlar reklam ekranından kontör yükleyen oldu mu?Bana bu gün kontör yüklenecekti,hala yüklemediler ondan sordum. ???

jodi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 26 Ağustos 2009, 23:33:46 »
ben 25 kontörümü yüklemiştim, fakat yüklemeler yalnızca çarşamba ve cuma günleri yapılıyor, belki cumaya sarkmıştır sizinki de

Çevrimdışı mac

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #22 : 26 Ağustos 2009, 23:37:17 »
Ben cuma günü talepte bulundum.25 kontörüm o an düştü.Bu gün çarşamba yüklenmesi gerekiyordu.Ne kontörüm yüklendi,ne de mesajıma cevap geldi!Tedirgin oldum. ???

jodi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : 26 Ağustos 2009, 23:39:48 »
aslında maillere hemen cevap yazıyorlar ama  :-\

Çevrimdışı nur2008

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #24 : 28 Ağustos 2009, 02:15:48 »
geçenlerde benim 25 kontur doldu telefona yükledim  o gün p.tesiydi. çarşamba geldi sorun yaşamadım

Çevrimdışı qualesh

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #25 : 29 Ağustos 2009, 23:34:27 »
ya arkadaşlar kontör vermeleri güzel bir şey de şimdi her ay bizden kontör kesmeyeceklerse ben de üye olayim açıkçası biraz tedirginim sorumu cevaplarsanız çok sevinirim :(

Çevrimdışı looker

• Yeni Kampanyacı
  • *
Reklam Alanı
« Yanıtla #26 : 18 Eylül 2009, 22:33:57 »
Reklam izlemek hiç bu kadar avantajlı olmamıştı! reklamekrani.com üyeleri, reklam izleyerek hem eğlenceli dakikalar
           geçiriyor, hem de dakika ve kontör kazanıyor, kazandıklarını 1 hafta içerisinde cep telefonlarına yükleyebiliyorlar.

Sen de en yeni reklamlardan haberdar olmak istiyorsan, "Reklam izleyerek bedava konuşurum" diyorsan, hemen
           reklamekrani.com'a üye ol, kontörları ve dakikaları hemen kazanmaya başla. Unutma, en iyi reklam, konuşturan
           reklamdır!

Aşağıdaki bölümde, arkadaşınızın eposta adresini girip sistem üzerinden davet gönderebilirsiniz. Davet ettiğiniz arkadaşınıza size özel bir adres gönderilecektir. İşte bu adres, hemen davet kutucuğunun altında da bulunmaktadır. Bu adresi kopyalayıp arkadaşlarınıza e-posta vasıtası ile de gönderebilirsiniz. Bu link üzerinden siteye gelip üye olan her arkadaşınız size 0,5 kontör kazandıracak, [COLOR="Red"]kendisi de üye olduğu için 5 kontör kazanacaktır.[/COLOR]

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı denizmustafa

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: www.reklamekrani.com kazandırıyor
« Yanıtla #27 : 19 Eylül 2009, 10:41:40 »
arkadaşlar ilk defa bişey kazandım oda reklm ekranı oldum 25 kntr kazandım  :D :D

Çevrimdışı ufoskop

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #28 : 11 Ekim 2009, 14:12:10 »
Benim 25 kontör olunca üyeliğimi kapattılar hiç güvenilir bir site değil.

Çevrimdışı gülmerşen

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #29 : 11 Ekim 2009, 22:03:49 »
günlük ne kadar kntr kazanabiliyorsunuz limiti falan var mı bide hergün izlenebilecek reklam oluyor mu bilen biri cevaplayabilir mi?
O şimdi Aşık  ♥♥♥♥♥