Gönderen Konu: Samsung Kelime Avı Sonuçları  (Okunma sayısı 13375 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

deneme2222

• Ziyaretçi
Ynt: Samsung Kelime Avı Sonuçları
« Yanıtla #90 : 31 Mayıs 2009, 21:21:54 »
ben de ipod touch kullanan birisi olarak ik başlarda kullanmakta zorlandım. blackberry kullandığım için (mecburen iş icabı) bunu direkt hediye kontenjanına ayırdım. incelediğim kadarıyla fena değil. widget'lara alışınca çok güzel özellikleri ortaya çıkıyor. hemen kötülememek lazım.

Çevrimdışı wurunkatte

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Samsung Kelime Avı Sonuçları
« Yanıtla #91 : 01 Haziran 2009, 19:42:16 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İkinci el olarak ilk çıkan iphone lar 500 lira civarı 3g iphone(garantili) ise 800 1000 arası değişiyor.
Bende ipod touch var. Ona alıştım parmağımı üzerinde gezdirmem yeterli oluyor. Ama pixon öyle değil iyice bastırmak lazım. Dokunmatik değil resmen bastırmatik. iphone veya touch ile karşılaştırırsanız farkı görürsünüz. O yüzden pek ısınamadım tele. Sırf kamerası için kullanacağım zaten. İphone un kamerası iyi olsaydı pixon u çoktan satışa çıkarmıştım.

ben itouch kullanmıştım gerçekten dokunmatik özelliği oldukça hassasdı , peki size gelen bu pixon da navigasyon yazılımıda dahili bir şekilde çıktımı? yoksa sonradanmı yükleniyor?
Navigasyon dahili. Daha doğrusu hafıza kartının içinde geliyor. Aktivasyon kodu ile aktifleştirip kullanıma hazır hale gelecek. Ben bu kodu bulamadığım için hala kullanmış değilim.

deneme2222
Ben bu telefondan daha fazla şey beklerdim. Yukarda söyledim şimdide söylüyorum. İpod touch&iphone ekranıyla karşılaştırılamaz. Pixon un ekran dokunmatik değil bastırmatik ekrana güç uygulamak gerekiyor. Benim söylediklerim telefonun diğer özelliklerine değil sacede ekranına. Bu da apple ın farklı bir teknoloji kullanmasıdır. Mesela iphone ekranına parmak haricinde ne ile dokunursanız dokunun algılamaz. Ne kadar bastırırsanız bastırın fayda etmez. Parmakla ekrana hafifçe dokunmanız yeterli. Ama pixon a ne ile dokunursanız dokunun. Kalem, para, kibrit, anahtar vs ne olursa olsun ekrana bir güç uyguladığınız zaman algılılar. Yeterki güç uygulayın. Bu da zaten beni telefondan soğutmaya yetti. Tabi birde sabit yazılımı. Bu yüzden telefonu muhtemelen kardeşime vereceğim. Nokia 3230 u kullanmaya devam edeceğim.
Artı yanına gelirsek. Telefonun kamerası çok güzel. Özellikle video çekimi harika. Sadece el titremeleri biraz sorun oluyor o kadar.
900 liram olsa bu telefonu kesinlikle almam. Haketmiyor çünkü. O paraya pixon dan daha iyi alternatifler var. Wifi de cabası.