Biten Kampanyalar > Kampanya Sonuçları

Turkish Airlines (Attention Please) Sonuçları

(1/3) > >>

ulukol:
Açıklanmış

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Forumdan kazanan olabilir var kampanyanın konusu

devrim1986:
Gözünaydın Semih ..Ben kazandığına emindim zaten..Reklam ajansları böyledir hep bro..Önce e-mail atar sonra da resmi sonuçlar..Tebrikler.. (:

ulukol:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinGözünaydın Semih ..Ben kazandığına emindim zaten..Reklam ajansları böyledir hep bro..Önce e-mail atar sonra da resmi sonuçlar..Tebrikler.. (:

--- Alıntı sonu ---
Teşekkürler Mutsuz günümün hatırası olacak :) Böyle birşey fantada gelmişti başıma daha başkalarına kazandığı açıklandıktan 3 hafta sonra evine posta teslim tesellüm mü öyle birşey gelmeden bana posta gelmiş daha ortada birşey yok sonuçların açıklanmasına da daha var çoktan postayı bile yollamışlar :) Gönderilen e-mail adresin yarısı türkçe yarısı ingilizce yani tam türk işi mail adresinde gelmiş o yüzden şüpelenmiştim :) Neyse ki doğruymuş. :)
Çolak bizden olabilir duymuştum öyle soyad.

Ekleme: Yabancılar bizden çok kampanyaya üşüşmüş (uçuşmuş muydu) her neyse :)

devrim1986:
Çolak olsa fena olmazdı hani..Şüpheli olman doğru olandı..Binlerce spam yollanıyor..Bunlar arasından gerçek olanı bulmak pek kolay değil..Keza pozitif birisin..Mutsuzluk da insanın hayatında bir yerlerde olacaktır..Her şey geçer..Önüne bak bro.. (:

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinGözünaydın Semih ..Ben kazandığına emindim zaten..Reklam ajansları böyledir hep bro..Önce e-mail atar sonra da resmi sonuçlar..Tebrikler.. (:

--- Alıntı sonu ---
Teşekkürler Mutsuz günümün hatırası olacak :) Böyle birşey fantada gelmişti başıma daha başkalarına kazandığı açıklandıktan 3 hafta sonra evine posta teslim tesellüm mü öyle birşey gelmeden bana posta gelmiş daha ortada birşey yok sonuçların açıklanmasına da daha var çoktan postayı bile yollamışlar :) Gönderilen e-mail adresin yarısı türkçe yarısı ingilizce yani tam türk işi mail adresinde gelmiş o yüzden şüpelenmiştim :) Neyse ki doğruymuş. :)

--- Alıntı sonu ---

ulukol:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinÇolak olsa fena olmazdı hani..Şüpheli olman doğru olandı..Binlerce spam yollanıyor..Bunlar arasından gerçek olanı bulmak pek kolay değil..Keza pozitif birisin..Mutsuzluk da insanın hayatında bir yerlerde olacaktır..Her şey geçer..Önüne bak bro.. (:

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinGözünaydın Semih ..Ben kazandığına emindim zaten..Reklam ajansları böyledir hep bro..Önce e-mail atar sonra da resmi sonuçlar..Tebrikler.. (:

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı sonu ---

Sağ tarafta çolak var? Teşekkürler sende her şeye olumlu bakan birisin. Teşekkürler evet bazı şeyler bittiği için mutsuzluk var inşallah mutsuzlukta biter aklımı meşgul etmez. Kampanyalarda başarılar mı desem şanslarmı desem bilemedim :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git