Gönderen Konu: İstanbul Cevahir-En yaratıcı evlilik teklifi  (Okunma sayısı 727 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cembik

• Usta Kampanyacı
  • yaşadığının farkında mısın?
İstanbul Cevahir-En yaratıcı evlilik teklifi
« : 09 Şubat 2012, 14:43:01 »
En yaratıcı evlilik teklifini yaz veya videosunu yükle, harika hediyeler kazan! 1.'ye Altınbaş'tan yarım tur ve tektaş yüzük, 2.'ye Ariş Pırlanta'dan tektaş yüzük ve 2 adet pırlanta kolye ucu, 3.'ye Atasay'dan tektaş yüzük Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

En çok beğeni toplayan ilk 50 evlilik teklifi finale kalacaktır. Ardından jürinin yapacağı oylama sonucunda en çok beğenilen 3 evlilik teklifinin sahipleri çeşitli ödüller kazanacaktır.

Jüri: Kadir Doğulu, Hande Kazanova, Zeynep Tunuslu, Psikolog Ayşe Yanık Knudsen ve ALL Dergisi

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
Ynt: İstanbul Cevahir-En yaratıcı evlilik teklifi
« Yanıtla #1 : 22 Şubat 2012, 16:34:46 »
Başvuru ve beğenme süreci tamamlanmıştır.

En çok beğenilen 50 evlilik teklifi jüri tarafından değerlendirilip ilk 3 belirlenecektir.

En Yaratıcı Evlilik Teklifi yarışmamızda sonuçlar belli oldu. 3. olarak Atasay'dan tek taş yüzük kazanan Facebook üyemiz Sema Sayan ve teklifi ise şöyle;
"Eşim benim her akşam olduğu gibi iş çıkışı almaya geldi... Benimle biraz sahilde dolaşmak istediğini söyledi... Yavaş yavaş yürümeye başladık sahilde... Yolun az ilerisinde kalabalık göründü , az daha yaklaştığımda bunlar benim arkadaşlarımdı dedim kendimce ve daha yaklaştıkça klarnetçisi davulcusu tam bir kadro kurulmuştu sahil kenarında adeta.. Büyük bir pankart seni seviyorum aşkım diye ve ardından havayi fişekler ve ardından dizimde çöken bir erkek.... Ve hayatımdaki en güzel soru; Geri kalan ömrünü benimle geçirmeye ne dersin ? Sizce ne derim ki milyonlarca kere evet dedim belkide o gün ... Bekliyordum elbette fakat bu kadar mükemmeli değil... Harika bir gündü.. 'Tüm sevenlerin hayallerinin gerçekleşmesi dileğiyle...'"
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...