Biten Kampanyalar > Kampanya Sonuçları

Çekiliş sonucu istek

<< < (73/74) > >>

zxc:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinBu rönesans gyo çekilişi neydi arkadaşlar ben hiç duymadım da paylaşıldı da ben mi kaçırdım

--- Alıntı sonu ---

Sadece sonucu paylaşılan kampanyalardan bu da sanırım

mach1:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinAraştır bul ağzına yemeğide bizmi tutak

--- Alıntı sonu ---

Terbiyesizlik yapma biz burada yüzlerce kampanya yada sonucu paylaştık hiçbir zaman da senin gibi yazmadık bu ne çirkin bir üslup 😡😡😡

Paylaşırsan bizde görür katılırız burası paylaşım yeri değil mi ne demek araştır bul, kendi adıma bulsam görsem zaten paylaşıyorum görmediğim için sordum

baldandatlu:
Adil cekilis yapmislar ki ronesans avm ler bir çekilişte 2. Yedek cikmisim bana kalmaz tabii de. Meshur bir cekilis sitesi duyuru yapmıştı

mach1:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinYapcak birşey yok şansına küs

--- Alıntı sonu ---

Yaptığın edepsizliği miden alıyorsa diyecek bişey bulamıyorum aslında senin gibiler için bir şey paylaşmamak lazım da iyi insanlar da var burada

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin banlarmısın diyecem de, banlasa ne olacak yeni nick alıp gelir yine sessiz sessiz, senin gibiler yüzünden bir şey paylaşasım gelmiyor foruma lanet olsun

baldandatlu:
Cikar olan yerde kavgalar cikar , menfaatler cakisabilir. Bugün sana, yarin ona, obur gün bana. Büyük lokma ye büyük konusma demisler. Herkes hep bana derse paylasmaz tabii ki

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git