Gönderen Konu: Doping Slogan Yarışmasını Kazandım.Diğer 2 Kişide Forumdan :)  (Okunma sayısı 4851 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
kırmızı beyazlı bir sloganın vardı eyefive trübüne seyirci olmuştuk o sonuçlandımı

ilahi led tv.yi eskitti bile :)

eskitmedim kutusunda açmadım yaza saklıyorum  ;D yazın odamı düzeneyeceğim kapısı çürüdü,mobilyaları dolapları eskidi.odamı düzenleyip öyle kuracağım tv yi.zaten 84 ekran eski tip tüplü tv var odamda.yazın o kocaman şeyi çıkaracağım yer kaplıyor.lcd tv yi duvara monte edip mekandan tasarruf sağlayacağım  ;D

ciddimisin daha açmadın kurmadın mı led tv.yi :) şaka gibi...
izgim

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
@ilkemm açtım baktım ama kurmadım  ;D niye şaka olsun ya heyecanı bu zaten,uygun ortam oldumu yapınca olacak  ;D odamı teknoloji üssü yapacağım.mikrofonlar kameralar kayıt cihazları vs eklenecek  ;D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
tabiki tercih meselesi..ama ben yapım gereği biraz sabırsızımdır ve istediğim şeyler hemen anında olsun diye dilerim.hatta bu yönümle de eşim çok eleştirir o da ayrı konu :) bişey kazandığım zaman hemen açıp kullanasım gelir
izgim

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
tabiki tercih meselesi..ama ben yapım gereği biraz sabırsızımdır ve istediğim şeyler hemen anında olsun diye dilerim.hatta bu yönümle de eşim çok eleştirir o da ayrı konu :) bişey kazandığım zaman hemen açıp kullanasım gelir

bende sabırsızım her isteğim anında olsun isterim ama Led tv ler hd özellikli olduğu için hd uydu bağlantısı veya digitürk gibi hd paket alman şart.kablolu tv var bende o tv ye bağlarsan anlamı olmaz  ;D yazın hd uydu yada digitürk gibi 1 şeyde almayı düşünüyorum.blue ray dvd film de ateş pahası al seyrette olmuyor  ;D mecbur tüm olanaklar haız roalcak ozaman kurulacak hepsi bir  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı hera

• Usta Kampanyacı
Tebrikler ederim arkadaşlar kazanmış olmanıza çok sevindim :)

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Eyefive tebrikler durup durup büyük hediyeler kazanıyorsun maşallah hakederek kazanmıssınız bunun değeri de daha da büyük  tebrikler tekrardan stafex ve ilkemmm  :) :)

durup durup derken  ;D başka manada duruyorum ama her kampanyaya katılmıyorum.slogan,şarkı sözü beste,hikaye öykü,reklam senaryosu konusunda yeteneklerim var. çekilişle daha büyük 1 ödül kazanmışlığım yok  ;D sadece bisküvi çikolata oda nadiren yılda 2-3 kere  ;D

Çevrimdışı beige

• Usta Kampanyacı
tebrikler kazanmana çok sevindim  :)