Gönderen Konu: ısparta diyabetik gül receli  (Okunma sayısı 1542 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cheryl

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Güneşe bakarsan Gölgeleri göremezsin
ısparta diyabetik gül receli
« : 29 Kasım 2011, 23:16:54 »
mrb arkadaslar ısparta dişyabetik gül receli nerden temin edebilirim internetten aradım şipariş vermek için bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

Çevrimdışı Aequitas

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: ısparta diyabetik gül receli
« Yanıtla #1 : 30 Kasım 2011, 01:29:33 »
Benim ailemde de diyabetik sorunu olduğu için bilirim ne kadar zor olduğunu ürün bulmanın. O marka olması şart değilse değişik marklarında güvenilir diyabetik gül reçelleri var marketlerde satılan ancak ben hiçbir yerde Isparta Diyabetik Gül Reçeli görmedim umarım bulabilirsiniz.Bende sık sık annem için Gittigidyor dan falan diyabetik ürünlere bakıyorum ama bilmediğim markalara pek güvenemiyorum bir kere çok meşhur bir dondurma firması yüzünden şekeri 500 e fırlamıştı o günden beri marka - üstündeki tesciller - kalori - şeker vb değerleri kontrol ederek alıyorum ürünleri ve katiyen pastane diyabetik dondurması yada pastanede üretilen diyabetik ürünleri almıyorum.
Veritas = Aequitas

Çevrimdışı cheryl

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Güneşe bakarsan Gölgeleri göremezsin
« Yanıtla #2 : 30 Kasım 2011, 22:00:10 »
tesekkürler ederi  yardımın için peki gitti gidiyordan hangi marka gül receli satın alıyorsunjuz?

Çevrimdışı Aequitas

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 01 Aralık 2011, 03:56:19 »
Gittigidiyor da dediğiniz marka gül reçeli var ancak dyabetliler için uygundur ibaresi yok. Ben genelde annem için Tamek ve Koskanın diyabetik reçellerini (yalnız güllü olanı yok diye biliyorum ikisininde) alıyorum onlarda nerdeyse bütün marketlerde artık var. Birde yabancı bir marka Saint. Dalfour o da tamamen şekersiz yapılan bir reçel onuda büyük marketlerde bulabilirsiniz ama biraz fiyatı yüksek.
Veritas = Aequitas

Çevrimdışı burakcan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 01 Aralık 2011, 08:42:55 »
allah yardımcımız olsun şeker hastalıgı çok zor çeken blir