Gönderen Konu: deprem için yardım yapacak arkadaşlar okusun lütfen  (Okunma sayısı 1413 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
terör örgütü depremzedeleri bile kullanmaktaymış bilmediğimiz yerlere yardım yapmayalım lütfen bilgi için açtım kusura bakmayın lütfen

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
Ynt: deprem için yardım yapacak arkadaşlar okusun lütfen
« Yanıtla #1 : 24 Ekim 2011, 11:33:03 »
Yardımlarınız için Türk Kızılayı ve Başbakanlık Acil Koordinasyon Merkezi tarafından açıklanan hesap numaralarını kullanabilir ve telefonlarından bilgi alabilirsiniz:

Bakanlık Kriz Masası'nın telefon, faks ve e-posta irtibat numaraları/adresleri şöyle:

Telefon: 0312-248 7000 (10 hat)

Faks: 0312-292 2751

e-posta: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin"
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı Smile

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 24 Ekim 2011, 11:51:04 »
yurtiçi kargo kargoları ücretsiz gönderiyormuş

Yurtiçi Kargo Van’a Yardım Gönderilerini Ücretsiz Taşıyor

Van’da meydana gelen ve Yurtiçi Kargo ailesi olarak olarak bizi de oldukça üzen deprem felaketinde mağdur olan vatandaşlara yönelik tüm yurtta seferberlik ilan edilmiş durumdadır.

Van depremi ile zarar gören depremzedelere yardım amaçlı ulaştırılmak istenen ve şubelerimize getirilen yardım gönderileri Yurtiçi Kargo tarafından ücretsiz olarak önce bölgeye ardından Afet Koordinasyon Merkezi aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır.

Genel İhtiyaç listesi;
 Çadır, kışlık bebek giysileri, battaniye, bebek maması, bebek bezi, kışlık/polar giysiler, pet şişede su, elektrik kullanımı gerektirmeyecek her türlü ısıtıcıdır…

Çevrimdışı ilginç

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 24 Ekim 2011, 12:01:02 »
ılgınc bır yaklasım olmus lıyabu

ordakıler herseyden once ınsan bunuda unutmamak lazım ırkcılıgın geregı yok boyle durumlarda yapmayalım barı okumak ıcın orya gıden ogrencıler ne olacak hadı onlarında ıhtıyacı varsa kı yurtlarıda cokmus zaten  orda meslegını ıcra edenler ne olacak doktorlar ogretmenler hıcmı onlarında ıhtıyacı oalbılecegını dusunmedınız  :o

Çevrimdışı isimyok000

• Usta Kampanyacı
  • ~ ~ eesrabirkann~ ~
« Yanıtla #4 : 24 Ekim 2011, 12:03:26 »
Müslüman kardeşinin uğradığı felaketi sevinçle karşılama ! ALLAH onu rahmetiyle kurtarır da, seni musibetle imtihan eder..
‎" HADİS-İ ŞERİF "

Çevrimdışı derya3

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 24 Ekim 2011, 12:03:37 »
güneydoğu ve doğuda yaşıyan ya da orda doğan herkes terörist değil bunu iyice anlamak lazım kimse doğacağı yeri tercih edemiyor maalesef evde kullanmadığımız kıyafetler var onları yollıyacağım mont falan filan allah yardımcıları olsun :'(

Çevrimdışı LiYaBu

• Usta Kampanyacı
  • Edepli Edebinden Susar Edepsiz de Susturdum Sanar
« Yanıtla #6 : 24 Ekim 2011, 12:07:54 »
ben sadece kendi adıma konuştum belediye başkanı bile bizim bayramlarımıza saygı duymayan biri ben herkes öyle demedim zaten cogu dedim iyice okuyun ve bu benim düsünccem herkes benim gibi veya sizin gibi düsünmek zorunda degildir