Gönderen Konu: BonnyFood  (Okunma sayısı 940 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nermdil

• Usta Kampanyacı
  • İbrahim
BonnyFood
« : 11 Ekim 2011, 12:50:45 »
BonnyFood
Beğenen Kazanıyor!
BonnyKupon uygulamasını beğen, 20 TL İNDİRİM KAZAN!

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bizi bilmeyen ne bilsin
bilenlere selam olsun.

Çevrimdışı ZEYNEP66

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: BonnyFood
« Yanıtla #1 : 14 Şubat 2013, 21:20:11 »
sevgililer gününden 2 gün önce bonnyfood çağrı merkezini arayarak,kredi kartımla hediye satın aldım.14-2-2013 de ürünümü saat 16 civarında teslim edeceklerini söylediler.18 DE ARADIM TELEFONLARI AÇMADILAR.444 LÜ TELEFONLARI DEFALARCA ARAMAMA RAĞMEN AÇMADILAR.en sonunda saat 20.30 da çağrı merkezi 444 lü teefonları açıldı,15 dakika telefonda bekledim,telefonu açan ÇAĞRI MERKEZİ YETKİLİSİ,ÜRÜNÜNÜZ DAHA HAZIR DEĞİL TESLİM EDEMİYORUZ,İSTERSENİZ DAHA SONRAKİ GÜNLERDE GÖNDERELİM DEDİLER,BENDE BU GÜN SEVGİLİLER GÜNÜ ÖNEMİ OLDUĞU İÇİN BUGÜN GİTMESİ LAZIM DEDİM ,BANA ÇOK HAKARET EDİCİ SÖZLER SÖYLEDİLER,ÜRÜNÜN BEDELİNİ 7 GÜN SONRA GERİ YOLLARIZ VE DİNLEMİYORUZ DEYİP TELEFONU KAPATTILAR. ŞİKAYETÇİYİM.

Çevrimdışı Teyip

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: BonnyFood
« Yanıtla #2 : 14 Şubat 2013, 21:45:55 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
sevgililer gününden 2 gün önce bonnyfood çağrı merkezini arayarak,kredi kartımla hediye satın aldım.14-2-2013 de ürünümü saat 16 civarında teslim edeceklerini söylediler.18 DE ARADIM TELEFONLARI AÇMADILAR.444 LÜ TELEFONLARI DEFALARCA ARAMAMA RAĞMEN AÇMADILAR.en sonunda saat 20.30 da çağrı merkezi 444 lü teefonları açıldı,15 dakika telefonda bekledim,telefonu açan ÇAĞRI MERKEZİ YETKİLİSİ,ÜRÜNÜNÜZ DAHA HAZIR DEĞİL TESLİM EDEMİYORUZ,İSTERSENİZ DAHA SONRAKİ GÜNLERDE GÖNDERELİM DEDİLER,BENDE BU GÜN SEVGİLİLER GÜNÜ ÖNEMİ OLDUĞU İÇİN BUGÜN GİTMESİ LAZIM DEDİM ,BANA ÇOK HAKARET EDİCİ SÖZLER SÖYLEDİLER,ÜRÜNÜN BEDELİNİ 7 GÜN SONRA GERİ YOLLARIZ VE DİNLEMİYORUZ DEYİP TELEFONU KAPATTILAR. ŞİKAYETÇİYİM.
zeynep ben senin yerinde olsam sikayetvar.com  uye olup şikayet ederim daha etkili olur