Gönderen Konu: Seninle Gurur Duyuyorum  (Okunma sayısı 1362 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi baypipo2002

• Usta Kampanyacı
Seninle Gurur Duyuyorum
« : 03 Ekim 2011, 14:34:18 »
seninle gurur duyuyorum yarışması

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
seninle Gurur Duyuyorum Yarışması, 03 Ekim 2011 Pazartesi günü başlayacak olup, 03 Aralık 2011 Cumartesi günü sonlanacaktır.
Seninle Gurur Duyuyorum Yarışması, 0-4 yaş arasında altları kuru, rahat, temiz olan yetenekli  Evy Baby bebeklerine ait videoların paylaşıldığı ve oylandığı bol ödüllü bir yarışmadır. Bebeklerin yaşlara göre psikolojik ve fiziksel gelişimini göz önüne aldığımız için, bebeklerimiz arasında haksız rekabet olmaması adına 0-4 yaş aralığı kuralına uymayan bebeklerimizin videoları kabul edilmeyecektir.
Seninle Gurur Duyuyorum Yarışması'na her katılımcı en fazla 4 video ile katılabilir. Katılımcıların paylaştığı videoların süresi en fazla 30 saniyeve boyutu en fazla 10 megabayt olmalıdır.
Katılımcıların videolarını paylaşacakları kategoriler ; "Dansçı", "Dahi", "Sanatçı" ve "Sporcu" başlıkları altında toplanmıştır.
Ben Bir Dahiyim Kategorisi: Bu kategoriye; bebeklerimizin yap-boz oyunlarındaki pratik çözümleri, oyuncaklar ile yaptıkları yaratıcı tasarımları, rakamlar ve harflerle aralarının iyi olduğunu gösterdikleri videolar eklenmelidir.
Ben Bir Sanatçıyım Kategorisi: Bu kategoriye; bebeklerimizin müzik aleti çalma, şarkı söyleme, oyunculuk denemeleri, taklitler ve resim yapma gibi yeteneklerini sergiledikleri videolar eklenmelidir.
Ben Bir Sporcuyum: Bu kategoriye; bebeklerimizin Bu kategoriye bebeklerimizin, top oyunlarındaki başarılarını gösteren, jimnastik, denge oyunları ve aletli spor çalışmalarındaki unutulmaz anları izlettiren videolar eklenmelidir.
Ben Bir Dansçıyım: Bu kategoriye; bebeklerimizin dans yeteneklerini sergiledikleri, ritim tutma ve müzik karşısındaki hareketlerini gösterdikleri videolar eklenmelidir.
Seninle Gurur Duyuyorum Yarışması'na yüklenen videoda yer alan yetenekli bebek ile bu videoyu yükleyen katılımcı arasında; yakın dereceden akrabalık bulunması, kan bağı bulunması ya da katılımcı ve bebek arasında kan bağı olmaması halinde ise söz konusu videoyu yükleyen katılımcının videodaki bebeğin hukuki temsilcilerinden izin almış olması gerekmektedir.
Seninle Gurur Duyuyorum Yarışması sonucunda kazanacağınız hediyeler:
Tüm kategoriler arasından en çok puanı alan video sahibi ve de yarışmaya herhangi bir video yüklemeden sadece yüklenen videolara puan veren kişiler arasından 10.000'inci kişi olmak üzere toplam 2 kişi, iPad 2 (16 GB) ödülünü almaya hak kazanacaktır.
Yarışma boyunca en çok beğeni alan videolardan her dört kategorinin 1'si;
   Sony Video Kamera DCR-SX65
   1 Yıllık Evy Baby Bebek Bezi
   Trunki Çocuk Bavulu
    Yarışma boyunca en çok beğeni alan videolardan her dört kategorinin 2'si;
   Sunny Baby Mini Cooper Akülü Araba
   Trunki Çocuk Bavulu
    Yarışma boyunca en çok beğeni alan videolardan her dört kategorinin 3.'si;
        Oblio 8" Dijital Çerçeve
   Trunki Çocuk Bavulu
Seninle Gurur Duyuyorum Yarışması'ndaki katılımcıların, video yükleme ekranı öncesinde karşılarına çıkacak olan formu doğru ve eksiksiz olarak doldurmuş olmaları gerekmektedir. Aksi takdirde formu eksik ve yanlış bilgiler ile dolduran katılımcıların yarışma hakları ve ödül hakları, yükledikleri video dereceye girerek ödül kazanmış olsa dahi, iptal edilecektir.

Hayırlı olsun
« Son Düzenleme: 03 Ekim 2011, 14:35:39 Gönderen: papatya89 »

Çevrimiçi baypipo2002

• Usta Kampanyacı
Maşallah daha yeni başladı birinci 152 oy almış şimdiye kadar bune hız :)

Çevrimiçi baypipo2002

• Usta Kampanyacı
Ynt: Seninle Gurur Duyuyorum
« Yanıtla #2 : 03 Ekim 2011, 14:37:14 »
157 olmuş ha gayret daha 2 ay var bı-u ne hız arkadaşım ağır olda molla desinler.

Çevrimiçi baypipo2002

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 04 Ekim 2011, 14:15:06 »
Bu yarışmanın galipleri şimdiden belli

Çevrimdışı Tuanna

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 06 Ekim 2011, 12:50:52 »
vuuu 540 oylar havalarda uçusuyor aralıkta bu oylar 6000-7000 olur bu hızla..

Çevrimiçi baypipo2002

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 06 Ekim 2011, 12:53:08 »
İlk günden soyledim eğer firma ıyı kontrol yapmazsa birinciler belli

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #6 : 06 Ekim 2011, 13:30:13 »
benim oğlumda 30 oyda))
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı mernude

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #7 : 06 Ekim 2011, 13:34:48 »
beğenili yarışmalar hiç adil olmuyor, neden bunu anlamak istemiyorlar?