Gönderen Konu: Niveaa 100. Yıl ipad Kazanan Talihliler  (Okunma sayısı 23355 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lanset99

• Usta Kampanyacı
Ynt: Niveaa 100. Yıl ipad Kazanan Talihliler
« Yanıtla #260 : 17 Eylül 2011, 02:01:42 »
soyadlarımızda farklı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
benim hediyem hala gelmedi face duvara yazdım birkaç defa bayramdan sonra gönderilecek diye cevap yazdılar dün tekrar yazdım hala gelmedi diye yazdıkları cevap:

''NIVEA Türkiye kendi Duvar yazısı hakkında yorum yaptı.

NIVEA Türkiye şunu yazdı:"Merhaba Ahmet, **** ***  seninle aynı adres bilgilerine sahip olduğundan adresinize tek bir hediye gönderimi yapıldı. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için sabit bir telefondan 0800 211 73 73 no'lu Cilt Bakım Hattı'mızı arayabilirsin."

iyice saçmaladılar aynı apartmanda oturduğumuz üst komşumda kazanmıştı ona gönderdik diye bana göndermemişler ben zaten kazananların listesi yayınlanmadığı için demiştim bunlar 1000 kişiye vermedi diye de bazı arkadaşlar nivea yı savunmuştu adamlar vermemek için her türlü yola başvuruyorlar

valla alınmayın ama bana karşı gayet ilgiliydiler, yurtiçi kargonun işgüzarlığı nedeniyle kargom geri gitmiş ve bana geri dönüş yaptılar kargonuz bize geri geldi adresinizi telefonda teyit edebilirmiyiz diye ondan sonra tekrar göndericez dediler ve çok kibardılar tabii yurtiçi kargoyu hemen aradım ve fırçayıda çektim  ;) nivea kargomda 2 gün önce geldi  :)

not: o kazanan komşumdur ben kazandığımı neden alamıyorum derseniz bir çözüm yolu bulunabilir ama sizinle aynı soyadda aynı adres ve daire numarası verdiyseniz bilemem  ;)