Gönderen Konu: Jimmy Key tshirt hediye  (Okunma sayısı 1263 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gloom4u

• Usta Kampanyacı
Jimmy Key tshirt hediye
« : 11 Ağustos 2011, 11:24:56 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

YARIŞMA: Erkelerin yüzde 78’i gömlek tercih ederken yüzde 22’si t-shirt’ten vazgeçmemektedir, peki sence bu Jimmy Key t-shirtlerden hangisi vazgeçilmez?

Jimmy Key sayfasını beğen, Facebook kullanıcı adın ile beraber seçtiğin Jimmy Key'in numarasını Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine e-posta gönder; 13., 49., 93., 120. veya 143. sırada bize ulaşan sen olursan, e-postada belirttiğin Jimmy Key'i sana hediye edelim. Ayrıntılar 'Notlar' bölümünde.

Yarışma Kuralları: Bu Jimmy Key t-shirtlerden hangisi vazgeçilmez?
- Jimmy Key sayfasını 'Beğen'en ('Like' eden) kullanıcıların katılımı geçerli olacaktır.
- Her Facebook kullanıcısının ilk katılımı dikkate alınacaktır.
- Sadece Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin e-posta adresine yapılan gönderimler geçerlidir. Facebook kullanıcı adı bilgisi de başvuruda belirtilmelidir. 
- Uygunluk durumuna göre, Jimmy Key benzer bir ürünü ya da farklı bir renkte ürünü hediye etme hakkını saklı tutar.
- Ürünler yarışmanın bitimini takip eden 15 gün içinde kargoya verilecektir.
- Katılımcılar, Jimmy Key aylık bültenine kaydolmayı kabul eder. Jimmy Key ve firmanın diğer markaları haricinde e-posta adresiniz herhangi bir kurum ile paylaşılmamaktadır.
- Kazanan kişiler ile e-posta üzerinden iletişim kurulacak olup beden tercihi ve hediye gönderim adresi bilgisi talep edilecektir.
- Yarışma 11 Ağustos 2011, saat 11:00 ve 15 Ağustos 2011, saat 12:00 arasında gerçekleştirilecektir.
- Kazanan kişiler, facebook.com/JimmyKey adresinde ilan edilecek olup kazananlar ile e-posta üzerinden iletişim kurulacaktır.
- E-posta göndererek yarışmaya katılan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı kalite

• Usta Kampanyacı
Ynt: Jimmy Key tshirt hediye
« Yanıtla #1 : 11 Ağustos 2011, 11:35:43 »
katıldım

Tüm kampanyaların altına katıldım yazan yorum bırakmıssınız bu şekilde yaparsanız uyarı alırsınız istisnasız hepsinde aynı tek kelımelık yorum

Çevrimdışı serpil26

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 11 Ağustos 2011, 11:36:10 »
bende katıldım ama sıralamayı yakalamak biraz zor gibi görünüyor.

Çevrimdışı fenerlee

• Usta Kampanyacı
  • Fenerbahçeli üye
« Yanıtla #3 : 11 Ağustos 2011, 11:51:40 »
Bence 1 numaralı yeşil olan iyiymiş :) Katıldım umarım kazanırım :)

Çevrimdışı karlyn

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Alp Kerem'in annesi
« Yanıtla #4 : 11 Ağustos 2011, 12:05:31 »
mail geri döndü