Gönderen Konu: "Gillette Mach3 Sordukça Sen Kazan" Kazananları!  (Okunma sayısı 2055 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fusterous

• Usta Kampanyacı
  • Kazanamazsak Kader, Kazanırsak Zafer.
    • hepsiburada
Ynt: "Gillette Mach3 Sordukça Sen Kazan" Kazananları!
« Yanıtla #10 : 10 Ağustos 2011, 22:50:44 »
Onlar bilmiyormu sanki arkadaşlar yapmayın.  :)

Sayfa sahipleri beğeni sayısını kabartmanın peşinde, fakecilerde kazanma peşinde yani birbirlerinin sırtlarını sıvazlıyorlar  ;)

Her iki tarafta memnun çünki iki tarafında işine geliyor, eee dürüst yarışmacılarda en fazla getirseler 100 * 200 kişi sayfa sahibi firmanın ekmeğine yağ sürülüyor. Ben birçok firmaya özellikle Gittigidiyor'a çok mesaj attım bakın facebook ile ilgilenen görevlileriniz kimse çok büyük haksızlık ediyorlar sizden üstdüzey bir yöneticiniz bunu kontrol ve teftiş etsin yoksa eşlerine dostlarına dağıtıyorlar çekleri dedim ama gelen cevapta facebook departmanımız kazanan resimleri özenle seçiyor demesin mi :D derhal sildirdim hesabımı kurdelesi olan bir kullanıcıydım gittigidiyorda daha da elimi sürmem gerçi  :)

Çevrimdışı Aequitas

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 10 Ağustos 2011, 22:58:40 »
Doğru diyorsanız adminler ile kazananlar arasında da bazen bağ olabiliyor tanıdıklarına dokunmuyorlar. Mesela bahsi geçen şahıs bu elenmediğ yarışmalardaki adminleri tanımadığı ne malum . Ona veriyordur yarışmayı elemeyerek hem şirketten para hemde ondan satınca payını alıyordur. Artık bu Evmanya da 3 lü ard arda gelen yoları görünce o karara vardım . Şirketetlerdeki kişiler sorumsuz ama mesela Gittigidiyor demişsiniz artık orası EBay in Ebaye bir mail atsaydınız. Yabancı firmalar bu konularda çok hassas ve bu şekilde hile yapılmasına izin vermiyor çoğu. Ama bu ismi görüp kazandığını öğrenince yapılması gereken yarışmayı yapan web şirketini öğrenip onun düzenlediğ diğer yarışmalara katılmamak sonuç belli nasıl olsa.
Veritas = Aequitas

Çevrimdışı stafex

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 10 Ağustos 2011, 23:10:24 »
İnş. traş olurken yüzünü kestirir ;D

Çevrimdışı Marlboro

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 02 Kasım 2011, 12:27:59 »
bu oyun hala devam ediyor bilginize arkadaşlar :) forumda konuyu bile görmedim ben 11 hafta olmuş