Gönderen Konu: Somaliye yardım götüren görevlilerin anlattıkları ..  (Okunma sayısı 1665 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı OzleminO

• Usta Kampanyacı
Ynt: Somaliye yardım götüren görevlilerin anlattıkları ..
« Yanıtla #10 : 08 Ağustos 2011, 17:01:24 »
ben diyanete 2 mesaj attım dahada atmayı düşünüyorum  ailemdende herkese attırıcam çevremde afrikadaki insanlar kadar fitreye ihtiyacı olan kimse yok aslında sadece ramazan ayında aklıma gelmeside beni üzdü her ay düzenli bağış yapmayı planlıyorum
✿✿✿(◠‿◠)✿✿✿

Çevrimdışı cingozzz

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #11 : 08 Ağustos 2011, 18:24:16 »
UNİCEF e güvenirim. Ama deniz feneri, kimse yokmu gibi derneklere güvenmiyorum. Sonuçta bunların başında kimin olduğunu biliyoruz...

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
« Yanıtla #12 : 08 Ağustos 2011, 18:42:20 »
Somaliye yardım konusunun neden birden bire böyle kamuoyu gündemine; özelliklede ramazan ayında geldiği biraz sakıncalı durum sonuçta 2 ay önce somalili korsanblar söyle / böyle diye asıp kesenler vardı. somaliyi kötüleyenler vardı.  ama önce can; sonra canan demişler. ben yinede önce çevrenizdekşi muhtaçlara bi bakın derim..sonra somaliye elbette bir müslüman olarak yaedım etmemmiz gerektiğini düşünüyorum...

Çevrimdışı gungem

• Usta Kampanyacı
  • Şanssızım Bu Sıralar :(
« Yanıtla #13 : 08 Ağustos 2011, 18:52:49 »
geçen gün türk asıllı bir amerikalı zenginin öldükten sonra milyon dolarlarla ifade edilen mirasını sağlık araştırmalarını yapan bir kuruma bıraktığını okudum gazetede
Bazı insanların hayatları çok pahalı ömürlerine ömür katabilmek için uğraşıyorlar
ama afrikadaki kuraklık çeken insanlar yada savaşta hiç uğruna ölen insanların hayatları nedense çok ucuz

keşke o mirası aç çocuklara bıraksaydı  :-X
Ahhh! Nerde o eski kampanyalar....