Diğer > Serbest Kürsü

1kapsu1kapmama

<< < (2/4) > >>

azericeruscatercume.com:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinya siz böyle bir konu açmayınca inanın aklıma gelmez.farkında da değilim yani.nasıl insanlığım körelmiş bunu gördüm.bu sabah da bir kedi,şans eseri biri su dökmüş ve birikmiş oradan kana kana su içiyordu.ağlayasım geldi.artık bende her zaman dışarıda bir kap su bulunduracağım.bir de evden arta kalanlardan ne verebilirim,nasıl birşey hazırlayabilirim kedilere.bayat ekmek,yoğurt,yumurta vs.ne yerler ne içerler?köpek yok o yüzden konu dışı kalıyor....

--- Alıntı sonu ---

yoğurt, yumurta, bulyonda haşlanmış makarna, bulyona bandırılmış bayat ekmek, her türlü artık yiyecek. bir de marketlerde hatta daha ucuz ve daha fazla alabilmek için toptancılarda çorbalık denen kilosu 75 kuruşa tavuk sırtıi kanatları v.s. de alarak haşlayıp verebilirsiniz. Bu parçaların büyük kemikli olmamasına dikkat etmek lazım yalnız, çünkü büyük kemikler (but kemiği gibi, sırt kemiği gibi) kediciklerin bağırsaklarını delebilir. ayrıca, internette uygun fiyata kedi kuru maması satan siteler var, buralardan da mama alarak her gün bir iki kap bu mamadan bırakmanız oldukça makbule geçer.

sevinç SEVO:
2yıldır bu evde oturuyoum bahçemde 2 kez sokak köpeği besledim ama hep bırakıp gittiler ama hiç kedi yoktu taki geçen haftaya kadar 2 tane geldi amanın ben bi sevindim ameliyat oldum filan dinlemeden 2 gün aşağıda onlarlan birlikteydim ama onlarda gitti inş. aç susuz değillerdir negüzel bakıyodum anam nere gittiniz bee..

gizgizar:
gelen numuneler şimdiye kadar 1 köpek ve kediye akşam yemeği oldu..daha da var

ismail2776:
sokak hayvanlarının bu sıcakta durumları gerçekten çok zor. Bende apartmanın bahçesine bir kap su bırakıyorum her sabah işe giderken. Kediler var bahçenin bir köşesinde bazen tavuk, peynir vb. veriyorum.

özge23:
Allah'ım yardım etsın onlar bu sıcaklarda dilleri yok acık susuzum dıyemıyorlar çok üzücü  ıns herkes duyarlı olur

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git