Gönderen Konu: Panda video yarışması başladı  (Okunma sayısı 3231 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı deepblue

• Usta Kampanyacı
Ynt: Panda video yarışması başladı
« Yanıtla #10 : 30 Haziran 2011, 02:57:24 »
aynen katılıyorum her büyük ödüllü yarışmada oldugu üzere kazanan aynı kişi olucak tüm ödülleri farklı isimleri götürücektir şüpheniz olmasın.her zaman her yarışmada hazır asker beklio zaten :/

Çevrimdışı cloves

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 30 Haziran 2011, 11:30:48 »
bu ozan aygünle derya topsaç izleme listemde zaten umarım ip li bir yarışmaya katılırlarda destekleriz hepimiz birden :) ne dersiniz.?

Çevrimdışı leyla2518

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 03 Temmuz 2011, 22:31:49 »
arkadaşlar sadece oylama yapmak için video mu yüklemek gerek .???biliyor musunuz??
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ekleyebilirsiniz
kampanya sonuçlarında ola ki adıma rastlarsanız haberverebilirmisiniz

Çevrimdışı inaysa

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 03 Temmuz 2011, 22:57:13 »
gerek yok uygulamaya izin verip oylayabiliyorsunuz buarada bazıları çok hoş lmuş videoların  :)
Oyun bitince; şahta, piyonda aynı kutuya konur.

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 04 Temmuz 2011, 00:21:28 »
arkadaşlar size sadece şunu söyleyim,calista belek otel süperin otesi bişey,7 yıldıza denk gelen bi otel.olimpik havuz,golf sahası,animasyonlar, vs..herşey harika,otelde türk bulmak bile imkansız.ben balayını orda geçirmiştik,kim kazanırsa süper bi hafta sonuna hazır olsun..o derece :)keşke ben kazansam ama beğenili oyüzden ümidim yok :(
izgim

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #15 : 04 Temmuz 2011, 00:24:11 »
arkadaşlar size sadece şunu söyleyim,calista belek otel süperin otesi bişey,7 yıldıza denk gelen bi otel.olimpik havuz,golf sahası,animasyonlar, vs..herşey harika,otelde türk bulmak bile imkansız.ben balayını orda geçirmiştik,kim kazanırsa süper bi hafta sonuna hazır olsun..o derece :)keşke ben kazansam ama beğenili oyüzden ümidim yok :(

hayır hayır..sadece beğeniyle olacak iş değil..Panda önlemini aldı ayrıca "juri kararı" şartı önplanda.. :)
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 04 Temmuz 2011, 00:28:23 »
o zaman eşimi ikna ediyim de o panda şarkısını söylerken videoya çekiyim :)) gerçekten ödül süper ya..
izgim

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #17 : 04 Temmuz 2011, 00:35:41 »
o zaman eşimi ikna ediyim de o panda şarkısını söylerken videoya çekiyim :)) gerçekten ödül süper ya..

ben bile bir video çekip koymayı düşünüyorum..yani fake oylar sadece değerlendirmeye alınmak için bir koz ama kazandıran nokta ise "juri" ...(24 saat dolduktan sonra aynı hesaptan yine oy verebiliyorsunuz)  :)
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #18 : 04 Temmuz 2011, 00:41:36 »
vıdeodan hıc cakmıyorum yoksa cok ıyı seyler dusunebılırdım...ama ben cekerım tas devrınden kalma olur
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 04 Temmuz 2011, 00:58:13 »

ben bile bir video çekip koymayı düşünüyorum..yani fake oylar sadece değerlendirmeye alınmak için bir koz ama kazandıran nokta ise "juri" ...(24 saat dolduktan sonra aynı hesaptan yine oy verebiliyorsunuz)  :)

gerçekten de jurinin olması çok iyi,en azından kaderimizi fakecilere değil de juriye bırakıyoruz :)buarada arkadaşlar otelin fiyatını da söyleyim geceliği 400 euro,ayrıca otelin özel triplex daireleri de var abramoviçin kaldığı 20.000 euroluk daire vardı :) ya inşallah hakeden biri kazanır da içimiz yanmaz.ayrıca ozan aygunun katılcağını sanmam eminim şuaralar 4-5 tane büyük ödüllü yarışmaları vardır,dolayısıyla bunu es geçebilir  ;D ;D
izgim