Gönderen Konu: Philips Avent "Anneler Tavsiye Ediyor" Yarışması Kazananları  (Okunma sayısı 3433 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aequitas

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Philips Avent "Anneler Tavsiye Ediyor" Yarışması Kazananları
« Yanıtla #20 : 17 Haziran 2011, 16:14:16 »
Sonunda yarışmayı düzenleyen web firmasını buldum Deklaton Buzz gibi bir şy adı aradım telefondaki bayana duurmu anlatım diğer bayanların oylarının sahte olup olmadığını bilemeyiz ip bilemiyoruz dedi. Ve ben dumur oldum naıl yani o zaman beni niye elediniz deyince ( benim oylarım 3 bayanın oyundan fazlaydı) o kadar paylaşım yapmama gerçek oy toplamama rağmen deyince görevli arkdaşa yöneticiye bağlim sizi dedi sonra yönetci toplantıda mail ve tel. bırakın dedi. Dün biri daha aramış benim gibi olan. Ama bana diğer bayanların oylarının sahte olup olmadığını bilemeyiz ipleri bilmiyoruz dediler ya artık ben niye elendim bilmek hakkım. Ve sonuna kadar gidicem bıktım artık bu fısatçı ne olduğu belirisiz belli isimerden. Don kişot misali bir savaş benimkisi ama yinede bu durumlarda olan herkese tavsiyem peşini bırakmayın hakkınızın. Onlar bugün aramzsa ben yine aricam bıkmadan usanmadan.
Veritas = Aequitas

Çevrimdışı isimyok000

• Usta Kampanyacı
  • ~ ~ eesrabirkann~ ~
« Yanıtla #21 : 17 Haziran 2011, 16:20:59 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Sonunda yarışmayı düzenleyen web firmasını buldum Deklaton Buzz gibi bir şy adı aradım telefondaki bayana duurmu anlatım diğer bayanların oylarının sahte olup olmadığını bilemeyiz ip bilemiyoruz dedi. Ve ben dumur oldum naıl yani o zaman beni niye elediniz deyince ( benim oylarım 3 bayanın oyundan fazlaydı) o kadar paylaşım yapmama gerçek oy toplamama rağmen deyince görevli arkdaşa yöneticiye bağlim sizi dedi sonra yönetci toplantıda mail ve tel. bırakın dedi. Dün biri daha aramış benim gibi olan. Ama bana diğer bayanların oylarının sahte olup olmadığını bilemeyiz ipleri bilmiyoruz dediler ya artık ben niye elendim bilmek hakkım. Ve sonuna kadar gidicem bıktım artık bu fısatçı ne olduğu belirisiz belli isimerden. Don kişot misali bir savaş benimkisi ama yinede bu durumlarda olan herkese tavsiyem peşini bırakmayın hakkınızın. Onlar bugün aramzsa ben yine aricam bıkmadan usanmadan.

bencede sonuna kadar bırakmayın eninde sonunda hakkınızı alıyorsunuz yeterki sabırla hakkınızı arayın

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #22 : 17 Haziran 2011, 16:55:15 »
bencede peşini bırkmayın gerekirse bizde mail yollayalım sana destek olalım
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı KüL Kedisi

• Usta Kampanyacı
  • Uğur Böcüsü
« Yanıtla #23 : 17 Haziran 2011, 16:57:53 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

peşini bırakmıyoruzda noluyo biri faceden mesaj atmış siz kampanyacılar  beleşçisiniz internetten geçiniyorsunuz dilenciden farkınız yok dedi..

Çevrimdışı Aequitas

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #24 : 17 Haziran 2011, 21:33:52 »
Teşekkürler arkadaşlar aramk isteyen olursa bebek.com telefonu 0216 325 11 11 ve Dekatlon Buzz un telefonu 0212 240 40 77 .

Bu arada kampanyalara dilenci diyenler büyük ihtimal rakiplerinizden biridir. Ya sizin kazandığınız bir şeyi o istemektedir yada kazandıklarınızı görüp kısknaçlıktan yazanalrdır. Eğer bu tür sistemler dilencilik olsa idi A.B.D dahil tüm ülkelerde bu tür uygulamalar olmazdı.

Herkese çok teşekkürler.
Veritas = Aequitas

Çevrimdışı Aequitas

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #25 : 20 Haziran 2011, 16:05:20 »
Bugün sabhatan Deklaton Buzz ı aradım ve gene cep telefonumu alıp arayacağız dediler. 2 saat arayan olmayınca tekrar aradım dedim perşembeden beri yetkili kişi yok nedir bu durum dediğmde hemen birine bağladılar. Durumu anlattım ilk 3 dekilerin iplerinin kontrol edilemediğini söyledidniz dedim oylarının nerden geldiklerini peki ben hile yapmadığıım halde neden listede yokum. Bir anda cevap değişti yetkli kişi biz ip leri görebiliyoruz diğer arkadaş yanlış bilgi vermiş dedi o zaman ben hilebaz mı oluyorum dedmim eee mee dedi . İP tesbitinin ancak savcılık istediğnde mümkün olduğunu söylediğmde biz ip noları görüyoruz ama kime ait olduklarını bilmiyoruz gib saçmaladı. En son Philips Türkiyyei aradım onları arayıp bana döneceklermiş ama dedim ordan alacağınız cevabı ben söyliyim ipker tespit ettik nasıl olduysa Perşembeden Pazartesiye sistemleri acaip ilerledi ve utanmdan resmen hilebaz diyorlar dedim. Philips Türkiyeden de pek ümidim yok ancak bu olayla alakalı Philips Headquartes a mail attım. Bu tür şirketler promosyon ve kampanyalarına kimlerin bu işi nasıl yaptığına önem verirler artık amcaım hediye değil bu tür iyi markaların adının lekelenmesini engellemek. Resmen o 3 kişiye ödülü bilerek verdiklerini anlamış oldum bu 3 kişinin oyları günde 100 er artıyordu dedim farklı iplerden di dedi. Bir anda FBI oldu Deklaton Buzz. Aman Philips kamyalarından uzak durun başında Deklaton Buzz varsa sonra gerçek hilebazlar apaçık ortadayken kendiniz hilebaz oluyorsunuz. Ama Deklaton Buzz un diğer kişilerin kazananların farklı ip den gelen oylarını bana ispatlamasını istiycem. Çok merak ettim nasıl bir anda sistem değişti.
Veritas = Aequitas