Gönderen Konu: heyecan yaptım :)))  (Okunma sayısı 3675 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pamukseker

• Usta Kampanyacı
  • Sabır şükür,dua açar her kapıyı
Ynt: heyecan yaptım :)))
« Yanıtla #20 : 29 Nisan 2011, 09:34:32 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
hangi kanal  ::) bende açayım  :)
tnt canım  ;)

yanlış kanalda bekliyomuşum  ;D
Kaf dağı kadar yüksekte oIsan da, kefene sığacak kadar küçüksün. Unutma! Her şeyin bir hesabı var üzdüğün kadar üzüIürsün..

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
« Yanıtla #21 : 29 Nisan 2011, 09:38:24 »
en büyük hgk diye bağır :D
:D :D :D :D :D
ya şimdi ciddi ciddi bağlar bunlar beni aklıma bunlar gelir canlı yayında gülme krizine girerim yapmayın ya  :P :P

kesin soruyuda unutucaksın şimdi  :D :D unutursan benim ikizlerin niye yaramaz olduğunu sorarsın mutfak tezgahına tırmanıyolar nedendir dersin  ;D
dağcılık ruhu var derse ?? Aradım tekrar bağlayın beni dağıtırım ortalığı dedim ;D şaka tabiisi bayana durumu anlattım uykusuzum uyuyacağım bağlayacak mısınız dedim bayan bana siz uyuyun başka zaman bağlanırsınız dedi arkadaşlar seçiyo konuları ben değil dedi bende olsun ben bekleyeyim şansıma artık dedim bunlar beni kesin bağlamaz .. ::) ::)

Çevrimdışı pamukseker

• Usta Kampanyacı
  • Sabır şükür,dua açar her kapıyı
« Yanıtla #22 : 29 Nisan 2011, 09:44:22 »
en büyük hgk diye bağır :D
:D :D :D :D :D
ya şimdi ciddi ciddi bağlar bunlar beni aklıma bunlar gelir canlı yayında gülme krizine girerim yapmayın ya  :P :P

kesin soruyuda unutucaksın şimdi  :D :D unutursan benim ikizlerin niye yaramaz olduğunu sorarsın mutfak tezgahına tırmanıyolar nedendir dersin  ;D
dağcılık ruhu var derse ?? Aradım tekrar bağlayın beni dağıtırım ortalığı dedim ;D şaka tabiisi bayana durumu anlattım uykusuzum uyuyacağım bağlayacak mısınız dedim bayan bana siz uyuyun başka zaman bağlanırsınız dedi arkadaşlar seçiyo konuları ben değil dedi bende olsun ben bekleyeyim şansıma artık dedim bunlar beni kesin bağlamaz .. ::) ::)
tüh ya bide ben şansımımı denesemki . bağlarlar belki senide yatsanda uyuyamazsınki zaten sende canım az daha bekle kısmet artık  ::)
Kaf dağı kadar yüksekte oIsan da, kefene sığacak kadar küçüksün. Unutma! Her şeyin bir hesabı var üzdüğün kadar üzüIürsün..

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #23 : 29 Nisan 2011, 09:48:40 »
ayda uc kez radyo yayını yapan bırı olarak tavana bakarak soru sor...vallahı cok cıddıyım dalga gecmıyorum...ya tavana ya da duvara bak...ekrana bakma sasırırsın...ben bana telefon baglantıgında studyonun tavanındakı sarkıtı ıncelıyorum  :D
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı ezel59

• Usta Kampanyacı
  • eski türk filmlerine hayran bahtsız kampanyacı..
« Yanıtla #24 : 29 Nisan 2011, 10:10:30 »
bende en çok tv da kendi sesini duymak isteyenlere hasta olmuşumdur bundan daha çokta tv. nunuzun sesini kapatır mısınız diyen sunucuya..:)) sen kapalı tutki soracağını karıştırma, bide şey de burdan firmalara sesleniyorum daha çok kampanya yapın.. :D :D

Çevrimdışı muku

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #25 : 29 Nisan 2011, 10:15:36 »
desene  izlenme oranı artmış olacak bu programın bugün. tüm kampanyacılar açmış tv yi seni bekliyoruz :D acep hiperaktifmi ne yapmak lazım bak merak ettim şimdi :)

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
« Yanıtla #26 : 29 Nisan 2011, 10:17:21 »
desene  izlenme oranı artmış olacak bu programın bugün. tüm kampanyacılar açmış tv yi seni bekliyoruz :D acep hiperaktifmi ne yapmak lazım bak merak ettim şimdi :)
aynen .. Ama piss gıcıklar bağlamıyorlar bitmesine dakikalar var artık almazlar sanırım izleyici,napıcaz artık bizde 2 yaşını doldurmayı bekleriz doktorumuz o zaman gel demişti tabii ben 2 ay daha dayanabilirmiyim bilmiyorum .. Zaten benim sıpacık uyandı bağlasalarda o konuşturmaz .. ::) ::)