Gönderen Konu: Biten Kampanyalar Hakkında Önerim  (Okunma sayısı 3753 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Biten Kampanyalar Hakkında Önerim
« : 18 Mart 2011, 15:21:27 »
merhaba piyasadaki en kapsamlı en yoğun en iyi kampanya sitesi olduğunuz aşikar. lakin o kadar aynı başlık ve biten kampanya başlıkları varki. bu başlık kirliliği,zaman kaybı ve fırsat kaçırma sorunları oluşturabiliyor.

önerim şu biten kampanyaların başlıkları silinsin veya kilitlensin. çekiliş tarih ve bilgileri en son mesaja yazılıp isteyen okuyabilsin. hala geçen senenin dolu aktif ödül zamanı geçmiş başlıkları var. buna bir çözüm bulunsun lütfen. konuya abone olma linkini bulamadım varmı bilmiyorum. öyle bir sekme varsa oda güzel bir uygulama olur. eski başlıkları isteyen takip eder isteyen etmez. ama bence en iyi çözüm biten kampanya başlıklarının silinmesidir.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı svcn

• Yeni Kampanyacı
  • *
  • aßßir..
Ynt: Biten Kampanyalar Hakkında Önerim
« Yanıtla #1 : 18 Mart 2011, 15:49:35 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
merhaba piyasadaki en kapsamlı en yoğun en iyi kampanya sitesi olduğunuz aşikar. lakin o kadar aynı başlık ve biten kampanya başlıkları varki. bu başlık kirliliği,zaman kaybı ve fırsat kaçırma sorunları oluşturabiliyor.

önerim şu biten kampanyaların başlıkları silinsin veya kilitlensin. çekiliş tarih ve bilgileri en son mesaja yazılıp isteyen okuyabilsin. hala geçen senenin dolu aktif ödül zamanı geçmiş başlıkları var. buna bir çözüm bulunsun lütfen. konuya abone olma linkini bulamadım varmı bilmiyorum. öyle bir sekme varsa oda güzel bir uygulama olur. eski başlıkları isteyen takip eder isteyen etmez. ama bence en iyi çözüm biten kampanya başlıklarının silinmesidir.
Bu konusa bende sana katılıyor çok eski konular var onlar silisnsin bak konuya abone olma linkini bulamadım demişşin haberdar et diye bir sekme var ona tıklarsan olur :) yanıtla haberdar et falan...

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 18 Mart 2011, 15:56:20 »
haberdar et mail adresine gönderiyor diye biliyorum. ben direk siteyi açınca forumdan okumak istiyorum abone olduğum konuları.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı svcn

• Yeni Kampanyacı
  • *
  • aßßir..
« Yanıtla #3 : 18 Mart 2011, 15:58:27 »
Evet henüz öle bişy yok inş olur :)

Çevrimdışı SeçiL**

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • ♥ SeçiL ♥
« Yanıtla #4 : 19 Mart 2011, 18:53:44 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

bu güne kadar pek çok forum ve siteye üyeliğim oldu bildiğim kadarı ile hiç bir forumda hiç bir konu yada geçmiş silinmiyor.hit açısından olduğunu düşünüyorum  :)

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #5 : 19 Mart 2011, 22:03:21 »
Biten kampanyaları karışıklık olmaması için farklı bir bölüme taşıyoruz.
Arada gözümüzden kaçan kampanyalar olabiliyor. Bunları konunun yanındaki moderatöre bildir linki ile bize iletebilirsiniz.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı gersoy

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #6 : 15 Nisan 2011, 11:25:01 »
yüzde yüz katılıyorum.Lütfen biten kampanyalar siteden tamamen kaldırılsın.

Çevrimdışı sozten

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 15 Nisan 2011, 11:28:56 »
silinmesi fikri tamamen yanlış yüzdeyüz katılmıyorum bende kampanyalar tekrarlayan süreçte olduğu için geçmiş kampanyalar önemli bu fikre ehemmiyet verilmemesi bilgilerinize arz olunur  :) Sacma bir fikir  :) gülistan hanım sizde daha önce neden kazanamadım deyip şimdide kampanyalar silinsin fikirleriniz çok anlamlı ne hoş  :o
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2011, 11:33:20 Gönderen: sozten »

Çevrimdışı Hayalkuzum

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Hayatımın dönüm noktası
« Yanıtla #8 : 15 Nisan 2011, 11:29:07 »
biten kampanyaları siteden tamamen kaldırırsak hangi kampanyaları açtığımızı, neleri takip etmemiz gerektiğini bilemeyiz. bu sizin için önemli bir ayrıntı olmasa da site moderatörleri ve yöneticileri için önemli bir bölüm.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #9 : 15 Nisan 2011, 11:30:00 »
Biten kampanyalar aslında bitmiyor.Bitiyor sonuç bekliyoruz konu ile ilgili yorumlarını yapıyoruz.Sonuç surda açıklancak, bugün çekildi ,şu kadar katılım olmuş, yada benim katılım hakkım sayılmamış yada belli başlı atışmalarımızla beraber devam ediyor.Biten kampanyayı silersek eger bir çekilişte daha önceden neler yaşanmış kaç kişi katılmış sonucu açıklanmışmı güvenilirmi gibi pek çok durumuda eskiye bakarak takip edebiliyoruz.Belli bir noktaya geldikten sonra olay anlamsızlaşırsa eger o konuya zaten kilit vuruyoruz.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...