Gönderen Konu: Şikayet edelim arkadaşlar  (Okunma sayısı 2802 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Şikayet edelim arkadaşlar
« Yanıtla #20 : 06 Mart 2011, 15:30:51 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
teşekkürler yanlış anlamadım hepinizin çok saygılı insanlar olduğunu biliyor arkadaşlar...dilerseniz kaldırabilirsinizde benim için sorun olmaz ben görevimi yaptım sonuçta
bence doğru olanı yaptınız onu şikayet etme bunu şikayet etme nereye kadar
hiç günahımız yokken  biz bloggerlar susturulduk bunlar hayli hayli kapanmalı hatta herkese bu sayfayı ileticeğim onlarda şikayet etsinki bidaha açmasınlar !

Bi daha açarlar hemde büyük bi zevkle.. Şimdi aratmaya kalksam en az 50 tane buna benzer sayfa çıkar. Bunlar müslümanlara inat böyle sayfalar açıyolar.. Bizim inat etmemiz bu olaya nefretle yaklaşmamız onların hoşuna gidiyo.. Eee ne kadar çok Müslüman'a ulaşırlarsa o kadar iyi.. ''Şeytanın dostları'' diye aratırsanız konu ile ilgili bilgiler mevcut..

« Son Düzenleme: 06 Mart 2011, 17:42:24 Gönderen: Scorpion »
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 06 Mart 2011, 15:36:11 »
ben açılması ve şikayet edilmesi taraftarıyım  bizi bilgilendiren  arkadaşımızıda teşekkür ederim
 her düşünceye saygım sonsuz ama bloggerlar  olarak biz susturuluyorsak bunlar hayli hayli susuturlmalı istediği kadar açılsın eğer onlar açmaktan sıkılmıyorsa bizde şikayet etmekten sıkıllmayız şahsen ben sıkılmam onların işi yoksa benimde işim yok

Çevrimdışı çikolatam

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #22 : 07 Mart 2011, 15:29:58 »
 >:( >:( >:(

Çevrimdışı burcu84

• Usta Kampanyacı
    • Renkli Bahçem
« Yanıtla #23 : 07 Mart 2011, 20:30:43 »
ben sayfayı göremedim zaten kapatılmış iyiki ama az çok tahmin edebiliyorum nasıl bir sayfa olduğunu ama bende böyle sayfaların şikayet edilmesi taraftarıyım serbest bırakırsak alır başını gider bu tür şeyler birilerinin bunlara dersini veermesi gerekli.