Gönderen Konu: Dr Oetker Kazandırıyor  (Okunma sayısı 35358 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alev

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Dr Oetker Kazandırıyor
« Yanıtla #10 : 15 Kasım 2008, 13:40:10 »
gelip gelmediğini nasıl anlıyoruz ya bana gelmedi ztn hiç de ümidim yokk
 ??? :'( :-[

Çevrimdışı omeremre87

• Usta Kampanyacı
    • Dünya güzeli olsan ne fark eder; kefen giymeyecek misin? Dağda gezen 'kartal' olsan; KADIKÖY'e gelmeyecek misin!
« Yanıtla #11 : 15 Kasım 2008, 23:34:59 »
peluşlar cok tatlı yaa nasıl kacirdim bunu :(

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
« Yanıtla #12 : 16 Kasım 2008, 00:00:36 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
gelip gelmediğini nasıl anlıyoruz ya bana gelmedi ztn hiç de ümidim yokk
 ??? :'( :-[

0 (212) 217 33 61 nolu telefon ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim..
Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ

Çevrimdışı yasin4376

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #13 : 16 Kasım 2008, 19:14:59 »
teşekkürler....

Çevrimdışı binnur

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #14 : 22 Kasım 2008, 18:20:20 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Katılmak çok kolay:

Posta ile katılım: Paketin içinden çıkan kartın aslını bir zarfa koyun, zarfın üzerine adınızı, soyadınızı, yaşınızı, telefonunuzu ve açık adresinizi yazın, "PK128 Levent/İstanbul" adresine gönderin veya

SMS ile katılım: Kartların arkasında yazılı olan şifreyi, tüm operatörler için 3160 servis numaralı hatta büyük harflerle şifre, ad, soyad, yaş ve adres bilgilerinizi aralarında birer boşluk bırakarak, Türkçe karakter kullanmadan yazın, kısa mesajla gönderin ve şifre yazılı kartı kampanya sonuna kadar saklayın ya da

SMS örnek:  DRA012XJ YONCA CAN 32 BEBEK YOLU NO:36 D:3 BEBEK ISTANBUL 

Internet ile katılım: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresindeki kampanya formuna kartların arkasında yazılı olan şifre, ad, soyad, yaş, telefon ve adres yazın, şifre yazılı kartı kampanya sonuna kadar saklayın.

Katılım Formu için Tıklayınız
• Bu kampanya MPİ'nin 15/07/2008 tarih ve B.07.İ. MPİ.0.13.00.02.401.02.99.1481-6251 sayılı izni ile düzenlenmiştir. • Kampanya 01 Eylül 2008 - 15 Kasım 2008 tarihleri arasında Türkiye çapında tüm illerde gerçekleştirilecek olup, çekiliş 25 Kasım 2008 tarihinde saat 10:00'da Beybi Giz Plaza Dereboyu Cad. Meydan Sok. No:28 K:5 Maslak / Istanbul (plaza girişindeki lobide) adresinde noter ve MPİ yetkilileri huzurunda yapılacaktır. • Kampanyaya katılım şartları; belirtilen tarihlerde Dr. Oetker Puding 3'lü kampanya paketlerinin içinden çıkan kartların arkasında yazılı olan (ambalaj açılmadan görülmeyen) şifreyi tüm operatörler için ayrı ayrı tahsis edilmiş olan 3160 servis numaralı hatta büyük harflerle şifre, ad, soyad, yaş ve adres bilgilerini de eklemek kaydıyla ve aralarında birer boşluk bırakılarak yazılıp kısa mesajla göndermeleri veya yine belirtilen tarihler arasında paketlerin içinden çıkan kartların aslını bir zarfa koyarak zarfın üzerine adını, soyadını, yaşını, telefonunu ve açık adresini yazarak "PK 128 Levent/İstanbul" adresine göndermeleri veya yine belirtilen tarihler arasında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresindeki kampanya tanıtım bölümündeki katılım formuna şifre, ad, soyad, yaş ve adres bilgilerini doğru yazmaları yeterli olacaktır. Kısa mesaj ile cep telefonundan ve internetten yapılan katılımlarda katılımcılar şifrelerini kullandıkları katılım kuponlannının aslını kampanya sonuna kadar saklamak zorundadırlar. Asıl kuponun ibraz edilememesi durumunda hediye kazanan talihlilere hediyeleri verilmeyecektir. Katılımcılar her şifreyi sadece bir kere gönderebilirler. Kampanyaya tüm operatör aboneleri katılabilir. Kampanyaya katılım, operatörlerin kendi tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir. • Kazanan talihliler 28 Kasım 2008 tarihinde Hürriyet gazetesinde yayınlanacaktır. Asil talihlilerin son müracaat tarihi 14 Aralık 2008, yedek talihlilerin son müracaat tarihi 29 Aralık 2008'dir. • Çekiliş için 15 Kasım 2008 tarih ve saat 24:00'e kadar kısa mesaj ve e-posta gönderenler ile 21 Kasım 2008 tarihine kadar elimize ulaşan zarflar çekilişe dahil edilecektir. Zarfların taahhütlü posta yoluyla gönderilmesi gerekmektedir. Ancak adi posta yoluyla gönderilen zarflar da çekilişe dahil edilecektir. • Kazanan asil ve yedek talihliye kazandığına dair bilgi posta yolu ile tebliğ edilecektir. • Hediye dağıtımı; çekilişte 20 adet Lenovo 3000 N200 0769 BUG dizüstü bilgisayar, 200 adet Pilsan marka 05210 1B Süper Akülü Traktör-12 Volt hediye edilecektir. • MPİ yönetmeliği gereğince 18 yaşından küçükler düzenlenen çekilişe katılamazlar. Katılsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde ikramiye verilmeyecektir. • Katma değer vergisi ve ÖTV hariç olmak üzere VİV ve diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar kazanan talihlilere aittir. • İkramiye kazanan talihli hakkını devredemez veya satamaz, karşılığında para talep edemez. • Piyango hakkında bilgi alabilmek için Grey Worldwide Istanbul Reklamcılık Ltd. Şti.'nin (0212) 290 28 30 No'lu telefonuna veya internetten Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine başvurulabilinir. • Bu kampanyaya Dr. Oetker Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve Grey Worldwide Istanbul Reklamcılık Ltd. Şti. çalışanları katılamaz. • Kısa mesaj ve e-posta ile katılım yapan katılımcılar şifre yazılı kartlarını kampanya sonuna kadar saklamak zorundadırlar. Kampanya sonunda hediye kazanan ve şifreli olarak kısa mesaj veya e-posta ile kampanyaya katılan katılımcılardan gerekli belgelerle birlikte şifre yazılı kartların asılları istenecektir. Asıl kartlarını gönderemeyen talihlilere hediyeleri verilmeyecektir. • Çekilişten önce mükerrer katılımı önlemek için SMS ve e-posta ile katılanlar ve mektup ile katılanlar karşılaştırılarak mükerrer katılımlar çekiliş listesinden çıkartılacaktır. • Kampanyaya şifre ile katılım hizmetinden tüm operatör aboneleri yararlanabilir. Kampanyaya katılım, operatörlerin kendi standart tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj/2 kontör olarak ücretlendirilir. • Katılımcıların şifre ile birlikte ad, soyad, yaş ve adres bilgilerini de yazmaları gerekmektedir. • Dr. Oetker şirketi hediyelerde renk değişikliği yapma hakkına sahiptir. • Kampanyada ilk 10.000 kişiye hediye olarak sesli peluş hayvancık hediye edilecektir. Bu hediye MPİ kapsamı ve kontrolü dışında kampanyaya katılan ilk 10.000 kişiye verilecektir. • Sesli peluş hayvancıklar stoklara bağlı olarak farklılık gösterebilir. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin :o

Çevrimdışı janeozlem

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 23 Kasım 2008, 11:39:23 »
süpermiş oyuncaklar:) güle güle kullanın arkadaşlar..

Çevrimdışı gamzemehmet

• Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 02 Aralık 2008, 15:31:38 »
oyuncaklar harika  :o  :o güle güle kullanın arkadaşlar.Darısı bizlerin başına.

Çevrimdışı maritsa

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #17 : 28 Aralık 2008, 13:52:37 »
dün bana da bi tane geldi :)

Çevrimdışı kardelençiçeği

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #18 : 21 Nisan 2009, 17:45:29 »
iyi günler ben çekilişe katılmak istiyorum ama birtürlü yapmadım nasıl yapacağım acaba yardımcı olrmusunuz

Çevrimdışı şükran güler

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #19 : 31 Aralık 2009, 13:27:38 »
Adres bilginiziz forumda paylaşmayın lütfen.....
« Son Düzenleme: 31 Aralık 2009, 13:50:12 Gönderen: beyondparadise »