Diğer > Serbest Kürsü

Serbest Kürsü Kuralları

<< < (2/5) > >>

Scorpion:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinMerak ediyorum acaba neden böle bi madde var
Tamamı büyük harflerle yazmak ,??

--- Alıntı sonu ---

Hoş bir görüntü oluşmadığı için ;d

Ahmar:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinMerak ediyorum acaba neden böle bi madde var

--- Alıntı sonu ---
büyük harfle yazmak internet ortamında bağırmak anlamına gelmektedir. O nedenle yasak forumdada

--- Alıntı sonu ---
Teşekkür ederim. :) Ama biraz  gereksiz sanki :-\ Tabi kurallar öyleyse öyle davranmak gerekir.

emk87:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinMerak ediyorum acaba neden böle bi madde var

--- Alıntı sonu ---
büyük harfle yazmak internet ortamında bağırmak anlamına gelmektedir. O nedenle yasak forumdada

--- Alıntı sonu ---
Teşekkür ederim. :) Ama biraz  gereksiz sanki :-\ Tabi kurallar öyleyse öyle davranmak gerekir.

--- Alıntı sonu ---
normal hayatta kimsenin bizle surekli bağırarak konusmasını istemeyiz :) burdada yazarak iletişim kurdugumuz için öyle bir kural olması bana gereksiz gelmiyor açıkcası :)

Ahmar:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinMerak ediyorum acaba neden böle bi madde var

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı sonu ---
normal hayatta kimsenin bizle surekli bağırarak konusmasını istemeyiz :) burdada yazarak iletişim kurdugumuz için öyle bir kural olması bana gereksiz gelmiyor açıkcası :)

--- Alıntı sonu ---
Taßi herkesin kendi fikri  :)

berken:
süper

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git