Gönderen Konu: 'O' ölüyor  (Okunma sayısı 4421 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nevin41

• Usta Kampanyacı
Ynt: 'O' ölüyor
« Yanıtla #10 : 09 Aralık 2010, 11:43:31 »
 senin yerine kendimi koydum gercektende cok zor hele karşıtaraf için cok acı ne diyecemi ne yazacağımı bilemedim  saece bende cok üzüldüğümü belirtmek için yzadım :(
güzel bakan güzel görür hayattan zevk alır.

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
« Yanıtla #11 : 09 Aralık 2010, 11:43:50 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bence LÖSEV'e başvurun çocuk olması gerekmiyor maddi durumu yetersiz zor durumdaki hastalarada tedavi yardımı yapıyorlar eminim hemen şimdi LÖSEV' le bağlantıya geçin inanıyorum yardımcı olacaklarına allah sabır versin

Yasemin'e katılıyorum. LÖSEV'den yardım alabilirsiniz. Çok üzüldüm, ben de kuzenimi 8 yaşındayken kan kanserinden kaybettim. Zor bir hastalık. Para gerektiren bir hastalık :(
Allah yardım etsin inşallah. Keşke zengin olsaydım :(
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı HoppiDi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 09 Aralık 2010, 11:46:40 »
...

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
« Yanıtla #13 : 09 Aralık 2010, 11:47:13 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnşallah bir çözüm bulunur. Çok üzüldüm. Öncelikle tedavi görmeli tabiki. Sonra da o abiden kurtulmalı. Tedavi için para konusu zor biraz. Kanser vakfı gibi bir vakıf acaba yardımcı olur mu? Yada bunu facebookta paylaşsanız? Facebookta biz de kampanya hesaplarımızdan değil de gerçek hesaplarımızdan paylaşsak? Acaba bir çözüm olur mu? En azından tedavi için.

seve seve paylaşırım gerçek hesabımdan belki sesimiz duyulur inşallah maddi olarak bir şey gelmez elimden ama manevi olarak elimden geleni yaparım
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı logocuk

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 09 Aralık 2010, 11:51:21 »
Rabbim yardımcısı olsun,keşke elimizden bişey gelse...Etrafımızda neler oluyor kimler neler çekiyor halimize şükretmeleyiz. Çok üzüldüm gerçekten en azından dualarımızla ona yardım edebilirz

Çevrimdışı zahide61

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 09 Aralık 2010, 12:11:42 »
 :'( allahım yardımcısı olsun çok üzüldüm  :'( :'(

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
  • BaşKaSının iZinde YürüyeN, iZ bıRakaMaZ !....
    • PınarlaBizbize
« Yanıtla #16 : 09 Aralık 2010, 13:57:40 »
:( çok üzüldüm bütün kötü şeyler kızın başına gelmiş birde en son olarak bu kanser olayı keşke elimden yapabileceğim birşey gelse :( ama ertebin dediği gibi face hesaplarımızdan bunu duyurabiliriz.Buraya duyurulacak bir yazı yazarsanız herkes kopyalayıp face duvarında paylaşabilir :'(

Çevrimdışı mukoo

• Usta Kampanyacı
  • Bir bakış borcun var bana.... G.E.E.<3
« Yanıtla #17 : 09 Aralık 2010, 17:53:38 »
 :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(çok üzüldüm gerçekten
Elimizden ne geliosa yapalım :(
Bi grup kursanız yada yazı hazırlasanır söylendiği gibi paylaşılsa belki birimiz bir kişiye ulaşırız  :(  :(
Ben bi FanClup üyesiyim ordaki arkadaşlarımlada paylaşırım belki ablamıza kadarr giderr  :'(  :'(  :'(
bazen durup dururken, birine "pardon bakar mısınız?" diyip sonra "ne bakıyosun lan ?" diyerek olay çıkarasım geliyo, sonra gidiyo. :)

Çevrimdışı sükunet

• Usta Kampanyacı
  • Rüzgar esti ;)
« Yanıtla #18 : 10 Aralık 2010, 00:28:26 »
çok kötü oldum okurken yaa dualrım onunla bende seve seve profilimde paylaşırım keşke elimizden bişiy gelse off...

Çevrimdışı adige01

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 10 Aralık 2010, 00:35:13 »
Allah yardımcısı olsun,çok zor bir durum  :-\  :-\  bende face hesabımda paylaşabilirim,elimden başka birşey gelmiyor  :'(
Kalbini ALLAH bilsin,gerisini salla gitsin..