Diğer > Geri Dönüşüm Kutusu

DUYURU !!! Blog Başlıkları Düzeni Hakkında.

(1/2) > >>

pLnLp:
Çok değerli blog sahibeleri ve sahipleri ;  :)

Konu kilitleme olayı sorunlu olunca kilitleme kuralını kaldırdık. Bizler sizlerin istediğini yerine getirmeye çalışıyoruz, sizde bizim ricalarımızı yerine getirirseniz hem düzenli olur hemde herkez aradığını kolayca bulmuş olur.

Bu gece saat 00:00 'a kadar herkez başlığını

Blog İsmi | Kampanya içeriği (Başlangıç-Son Katılım)   =    pLnLp | Annyvette Kampanyası İnci tozu Kremi (1-5 Kasım.)

bu şekilde güncellesin.. 12'den sonra bu dizayna uymayan başlıklar düzeltilmeden silinecektir.Aynı şekilde açılan yeni konularda bu dizayna uymak zorunda. Bunun dışında açılan başlıklar uyarılmadan silinecek..

Kayifli günler..  :)

nursen:
benim kampanyamın bir tanesi kilitli düzenleme yapamıyorum ama kilitler açılırsa sevinirim

Meraal:
canım benim kampanyalarımın hepsi bir başlıktaydı onları tek tek açacakmıyım şimdi

pLnLp:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinbenim kampanyamın bir tanesi kilitli düzenleme yapamıyorum ama kilitler açılırsa sevinirim

--- Alıntı sonu ---

Az önce kilitlenen konuları açtım ama gözümden kaçmış olabilir, kilitli olan konunun linkini atarsan açayım nurşen abla.  ;)

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapincanım benim kampanyalarımın hepsi bir başlıktaydı onları tek tek açacakmıyım şimdi

--- Alıntı sonu ---

Evet tek başlıkta olanlar , bu başlık dizaynına göre tek tek konularını açması gerek.  :)

nursen:
tamam canım saol açılmış düzenlememi yaptım hemen

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git