Gönderen Konu: bir önerim var...  (Okunma sayısı 3582 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı isimyok000

• Usta Kampanyacı
  • ~ ~ eesrabirkann~ ~
bir önerim var...
« : 08 Temmuz 2010, 00:05:46 »
ben forumu açar açmaz ilk olarak yeni gönderilen iletilere bakıyorum.bazen 3-4 sayfayı buluyo. hepsini tek tek incelemek istemiyorum. bazı konular ilgimi çekmiyo yada ben o kampanyaya katılmadığım için konuyu açma gereği duymuyorum. açmayıncada o konu okumadığım için her sayfayı yenilediğimde karşıma çıkıyor.
böyle durumlarda her konunun yanında seçmek için kutucuk olsa ve istemediğim konuları ordan işaretlesem, okundu sayılsa ve istemediğim konuları açmak zorunda kalmasam ne hoş olurdu  :) :)

forum yöneticilerim bu anlattığıma imkan verecek bir düzenleme yapmanız mümkünmüdür  ??? :)

Çevrimdışı Stormm

• Usta Kampanyacı
Ynt: bir önerim var...
« Yanıtla #1 : 08 Temmuz 2010, 00:07:03 »
Bence mümkün değildir ama dediğin gibi olsa hiçde fena olmaz :)

Çevrimdışı aSoSYaL

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 08 Temmuz 2010, 01:40:27 »
"kodlar yeniden yazılacak, test edilecek ve bu süreç içerisinde forum offline kalacak"

bu ihtimal var. böyle bir forum için zaman çok önemli olduğundan yukarıdaki gibi bir ihtimâli düşünürsek "mümkün değil" diyorum.
ama yapılabilse gerçekten çok hoş olabilirdi.

Çevrimdışı _Hatice_

• Usta Kampanyacı
  • Hatice Çemek
« Yanıtla #3 : 08 Temmuz 2010, 07:47:04 »
bende ilk okunmamış konulara tıklarım ilgimi çekenlere bakarım daha sonra bi kutucuk var sayfa nosunun karşısında ona tıklıyorum hepsi okunmuş sayılıyo  :)

Çevrimdışı harunn0

• Usta Kampanyacı
  • ...
« Yanıtla #4 : 29 Temmuz 2010, 19:11:54 »
evettt
...

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #5 : 29 Ağustos 2010, 13:53:31 »
gayet mantıklı
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı isimyok000

• Usta Kampanyacı
  • ~ ~ eesrabirkann~ ~
« Yanıtla #6 : 29 Ağustos 2010, 13:57:43 »
şimdide kendiliğinden bütün konular okunmuş sayılıyor ::) ::) ortasını bulamadım  :D
yeni gönderilen iletilere baktığımda çok az konu oluyor hiç açıp bakmadığım konularda okunmuş gibi görünmüyor bende. bazı kampanyaları bittikten sonra görüyorum. bi ayarı falan varmı bunun acep ?