Gönderen Konu: İsrail Boykotuyla konuların silinmesi  (Okunma sayısı 4289 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı homme

• Usta Kampanyacı
Ynt: İsrail Boykotuyla konuların silinmesi
« Yanıtla #10 : 23 Haziran 2010, 12:53:45 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
homme, İsrail boykotu nedeniyle silinmemiş. Tartışma çıkmaması için silinmiş.

Coca Cola'nın diğer kampanyaları duruyor, silinmedi ve bu listede (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) boykotu yapılan diğer bir çok markanın da kampanyası duruyor ve yenileri oldukça ekleniyor ve eklenmeye devam edilecek de.

Son kez açık olarak ifade ediyorum arkadaşlar. İsrail boykotu sebebiyle konu silinmesi veya konu eklenmemesi diye bir şey yok. İsrail aleyhinde alınan bir karar da yok homme.

Bilginize.

daha önce tartışma çıkan konuların silinmeden kitlendiğine hepimiz şahit olduk ve ne tartışmalar gördü bu forum ne laflar edildi ve bu konular silinmedi, tartışma çıkarsa gerekli önlemler alınır, kişiler uyarılır ya da konu kitlenir vs. konunun silinmesi hele ki devam eden bir kampanyanın silinmesi bir kampanya forumunda olacak şey değil bence.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #11 : 23 Haziran 2010, 13:12:47 »
Arada bir konunun silinmesi (yanlış yapılan bir uygulama bile olsa) neden bukadar büyütüldü anlam veremedim.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
  • in every job there is a no :) :)
« Yanıtla #12 : 25 Haziran 2010, 15:13:31 »
Boykot çok saçma bence, o zaman Çin mallarını da boykot edin, uygur türklerini yani soydaşlarımızı öldürüyorlar. Piyasadaki telefonların ve telefon bataryalarının %99u çin malı.

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #13 : 25 Haziran 2010, 15:15:43 »
Boykot çok saçma bence, o zaman Çin mallarını da boykot edin, uygur türklerini yani soydaşlarımızı öldürüyorlar. Piyasadaki telefonların ve telefon bataryalarının %99u çin malı.

Ya zaten boykot dediğimiz olay böyle olaylardan en az 5 gün sonra unutuluyo. Kimsenin boykot falan yaptıgı yok. 3 gün boykot yapmakla olmaz bu işler
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı a1ONEboy

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 25 Haziran 2010, 16:01:11 »

Ya zaten boykot dediğimiz olay böyle olaylardan en az 5 gün sonra unutuluyo. Kimsenin boykot falan yaptıgı yok. 3 gün boykot yapmakla olmaz bu işler
Olayları bu kadar çabuk unutan başka millet yoktur :D bizim milletimiz 3 5 günün milliyetçisi ;) yabancı devletlere bakıyorumda bu kadar milliyetçilik olmaz ya ! ama bizde iki gün şehitler ölmez vatan bölünmez sonra yat takan mı var nede olsa ..
YGS , LYS ve benzeri sınavlardan dolayı kapalıyız !

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 25 Haziran 2010, 16:12:26 »
İsraili devletimiz bile boykot etmio, kullandığımız heronlar, silahlar bile israil malı. Bizemi kalmış onları protesto etmek. Ayrıca bu konuda da adminin objectif olması gerekir. ama subjectif davranmış.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #16 : 25 Haziran 2010, 19:06:50 »
Admin bireysel olarak boykota katılıyor.
Sitenin boykotla pek bir ilgisi yok
Yani okadar da subjektif değil :)

İsraili devletimiz bile boykot etmio, kullandığımız heronlar, silahlar bile israil malı. Bizemi kalmış onları protesto etmek. Ayrıca bu konuda da adminin objectif olması gerekir. ama subjectif davranmış.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 27 Haziran 2010, 12:08:36 »
Boykotu yapacaksa devlet yapar,gümrükten geçirmez ürünleri.O yüzden bizim yaptığımız boykotlar amacına ulaşmaz bence.

Aynen öyle devlet o ürünlere para verdikten sonra bizim alıp almamamız farketmez.

Çevrimdışı fadornik

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #18 : 27 Haziran 2010, 12:33:18 »
Admin bunun boykotla alakası olmadığını söylemesine rağmen neden ısrar ediyorsunuz pek anlam veremedim.? Kaldı ki devlet gümrükten geçirse bile o ürünler bizim paramız ve bizim irademizle alınıyor yani arz talep meselesi, ben elimde ngeldiğince  o ürünlerden almamaya çalışıyorum, paramı kendi elimle onlara vermemekle en azından vicdanımı rahatlatıyorum ki, dediğim gibi bu ürünlere talep olmazsa gümrükten geçen ürünlerde azalacaktır bence ve bu konuya duyarlılıkta çoğalırsa yapılan boykotlar amacına ulaşır.

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 27 Haziran 2010, 13:04:53 »
Boykot siyasi değil insani bir durumdur bunu bi kafanıza sokun artık. Bir terorist devlete karşı yapılan insani bir yaptırım. Geçende birisi çocukları katleden bu teroristleri sevdiğini söylemişti. Çok yazık..

Konu silmeye gelince sırf israil ürünü olduğu için silinse bütün konuları silinirdi. Olayı farklı boyutlara taşımaya gerek yok. Eğer silinen konu size aitse bunu moderatörlere bildirerek sorabilirsiniz. Eğer ki bi yanlışlık varsa zaten konunuzu tekrar açmanız için sizden ricada bulunulur. Geçen bir arkadaşın konusunu yanlışlıkla silmiştim ve kendisine özel mesaj atıp durumu izah ettim tekrar açmasını istedim. İnsanlık hali fevri davranıp farklı usluplar kullanmaya hiç gerek yok...