Gönderen Konu: Pudram com dan aranan var mı?  (Okunma sayısı 1758 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nunki

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • YETER Kİ İSTE,SAKIN KORKMA HAYATTAN...
Pudram com dan aranan var mı?
« : 10 Haziran 2010, 14:08:05 »
Pudram com pilates dvdsi göndermek için aradı.Başka aranan var mı merak ettim..Ya da böyle bir kampanya var mıydı?

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
  • BaşKaSının iZinde YürüyeN, iZ bıRakaMaZ !....
    • PınarlaBizbize
Ynt: Pudram com dan aranan var mı?
« Yanıtla #1 : 10 Haziran 2010, 16:09:44 »
evet böyle bir kampanya vardı dvdİ'yi ücretsiz yolluyorlar fakat kargo ücretini sen karşılıyorsun oyüzden ben katılmamıştım

Çevrimdışı Nunki

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 10 Haziran 2010, 16:57:52 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
evet böyle bir kampanya vardı dvdİ'yi ücretsiz yolluyorlar fakat kargo ücretini sen karşılıyorsun oyüzden ben katılmamıştım

Sagol canım..Forumda da bir kişi cevap veriyo 17000 de bir :DTeşekkür ederim cevabın için..

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 10 Haziran 2010, 16:58:17 »
bende gördüm demin ama kampanyayı hatırlayamadım bir türlü.

Çevrimdışı Nunki

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #4 : 10 Haziran 2010, 17:00:33 »
bende gördüm demin ama kampanyayı hatırlayamadım bir türlü.
Doğrudur..Bende hatırlayamadığım için sordum.Bir de fazlaca soru sordular.Yine de ilgine teşekkürler canım

Çevrimdışı la_edri

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • http://www.encokbanabravo.com/index.php?/users/409
« Yanıtla #5 : 13 Haziran 2010, 16:26:30 »

"Verdiğiniz bilgiler hediyenizin size ulaştırılması için Boyut Yayın Grubu ile paylaşılacaktır. Hediyeniz Aras Kargo ile adresinize gönderilecek ve 3,75TL tutarındaki kargo ücreti alıcı tarafından ödenecektir." diyor
Buradan eline dvdsi geçen varsa ne kadar ödediğini söyleyebilir mi?3.75 hadi neyse de kargo ücreti değiştiyse değmez açıkçası.

Çevrimdışı la_edri

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • http://www.encokbanabravo.com/index.php?/users/409
« Yanıtla #6 : 15 Haziran 2010, 10:20:21 »
ay bu sabah aradılar tam 15 dakika görüşme.bayanla (ismi yağmur) neredeyse arkadaş olacaktık :P onu sor bunu sor ıghhh valla formu doldurduğuma pişman oldum.bir de pilates dvdlerini set olarak satmaya kalkmaz mı!valla çok uyanıklar, önce spor yapıp yapmadığımı sordu, ben de boş bulunup bizim sitenin spor salonuna arada gidiyorum dedim.aman ondan sonra kurtul yağmur hanımın elinden kurtulabilirsen  :) siz zaten spor yapmaya alışıksınız demeler,bu dvdler ödüllüymüş hemi de tam bana göreymiş  :P birazdan işe gidicem deyip kurtuldum.aman siz kaçırmayın üstelik pilates topuyla minder de bedave 160 yetele  ;D
bu arada promosyon dvdyi göndericez dedi yağmurcum

Çevrimdışı papatya89

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 15 Haziran 2010, 14:17:25 »
ay bu sabah aradılar tam 15 dakika görüşme.bayanla (ismi yağmur) neredeyse arkadaş olacaktık :P onu sor bunu sor ıghhh valla formu doldurduğuma pişman oldum.bir de pilates dvdlerini set olarak satmaya kalkmaz mı!valla çok uyanıklar, önce spor yapıp yapmadığımı sordu, ben de boş bulunup bizim sitenin spor salonuna arada gidiyorum dedim.aman ondan sonra kurtul yağmur hanımın elinden kurtulabilirsen  :) siz zaten spor yapmaya alışıksınız demeler,bu dvdler ödüllüymüş hemi de tam bana göreymiş  :P birazdan işe gidicem deyip kurtuldum.aman siz kaçırmayın üstelik pilates topuyla minder de bedave 160 yetele  ;D
bu arada promosyon dvdyi göndericez dedi yağmurcum

sadede gelmiş zorda olsa :D

bende mi istesem kiiii ??? :)