Gönderen Konu: Bosch Kampanyası  (Okunma sayısı 2400 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Bosch Kampanyası
« : 18 Haziran 2010, 00:43:48 »
BOSCH KAMPANYASI

Kampanya Tarihi:
01.06.2010–30.09.2010
Kampanyanın geçerli Olduğu Yerler:
İstanbul, Ankara, İzmir, Kayseri, Gaziantep, Adana, Antalya, Konya, Adapazarı, Erzurum illerinde kampanyaya dahil 31 nokta.
Kampanyaya Katılım Biçimi:
Kampanya tarihlerinde kampanyaya dahil satış noktalarından satın alınan Bosch markalı ateşleme bujisi ürünleriden her 200 TL ve katları tutarında alışverişleri için 1 adet (her 200 TL için bir çekiliş hakkı) kasiyerler tarafından üzeri kapalı şifreli katılım kartı verilecektir. Kartın üzerindeki şifreyi, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesine ücretsiz girerek kayıt formundaki ad, soyad, adres, telefon ve e-mail bilgilerini eksiksiz doldurarak kampanyaya katılabilirsiniz.
Açıklamalar:
Bu kampanya Bosch San ve Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 24.05.2010 tarihli ve B.07.I.MPİ.0.13.00.02–401.02.99–1164–4841 sayılı izni ile düzenlenmiştir. Kampanya 01.06.2010–30.09.2010 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Kampanya tarihleri arasında 31 noktada tüketicilerin satın alacakları Bosch markalı ateşleme bujisi ürünlerden her 200 TL ve katları tutarında alışverişleri için (her 200 TL için bir çekiliş hakkı) kasiyerler tarafından üzeri kapalı şifreli katılım kartı verilecektir. Tüketiciler kartın üzerindeki şifreyi, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesine ücretsiz girerek kayıt formundaki ad, soyad, adres, telefon ve e-mail bilgilerini eksiksiz doldurdukları zaman 1 (bir) çekiliş hakkı kazanıp çekilişe katılacaklardır. Aynı şifre numarası ile mükerrer katılımlarda ilk kayıt geçerli olacaktır. Çekilişte 1 kişi Fiat Fiarino CARGO (1.3 M.Jet 75 Hp Active ABS EBD AB 2010 Model) otomobil, 1 kişi Honda CBR 125 2010 model motosiklet , 3 kişi Samsung LE- 40C530 LCD TV, 6 kişi 120GB-SONY PlayStation 3 Konsol kazanacaktır. Çekiliş 05.10.2010 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Gülbahar Mh. Cemal Sururi Sk. Halim Meriç İş Merkezi No:25 D:40 Mecidiyeköy/İSTANBUL adresinde bulunan konferans salonunda noter huzurunda isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 08.10.2010 tarihli Radikal Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Bosch San ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 23.10.2010 tarihine kadar; yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 07.11.2010 tarihine kadar kimliği, alışverişine ait fiş/faturası ve şifreli katılım kartı ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği, alışverişine ait fiş/faturası ve şifreli katılım kartı ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. İkramiyeler çekilişle belirlenen kişilere taahhüt edildiği şekilde teslim edilecektir. Bu çekilişe Bosch San ve Tic. A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

u2 sitesinden alıntıdır.
« Son Düzenleme: 18 Haziran 2010, 00:48:37 Gönderen: diazem »
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı la_edri

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • http://www.encokbanabravo.com/index.php?/users/409
Ynt: Bosch Kampanyası
« Yanıtla #1 : 18 Haziran 2010, 15:47:23 »
ateşleme bujisi ürünleri  de ne?

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #2 : 19 Haziran 2010, 00:47:04 »
üstadım içime doğdu..sanki araba sizin evin önünde ; anahtarda cebinde :):)

benim için şansını dener misin :D :D
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimdışı la_edri

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • http://www.encokbanabravo.com/index.php?/users/409
« Yanıtla #3 : 19 Haziran 2010, 12:14:45 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

???

ayrıca ateşleme bujisi ürünlerinin ne olduğunu sormuştum, başkası bilmiyorsa bari diazem cevap yazsın  :)

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 19 Haziran 2010, 18:52:59 »
Ah bende tam bilmiomda.Vardır ole  bişi.Arabanın motorundaki ateşlemeyi gercekleştiren bosch ürünleri olması lazım..

Devrim denerim denemesinede 200 lira çok ya :S
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Rescue

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 19 Haziran 2010, 21:27:34 »

???

ayrıca ateşleme bujisi ürünlerinin ne olduğunu sormuştum, başkası bilmiyorsa bari diazem cevap yazsın  :)

Motorun hareketi için gerekli olan yakıt ve hava karışımı sağlandıktan sonra ateşleme işini gerçekleştiren alete buji denir. Bosch'ta bu bujileri üreten firma

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #6 : 19 Haziran 2010, 23:21:13 »
Ah bende tam bilmiomda.Vardır ole  bişi.Arabanın motorundaki ateşlemeyi gercekleştiren bosch ürünleri olması lazım..

Devrim denerim denemesinede 200 lira çok ya :S

ben hissediyorum yani senin kazanacağını düşünüyorum belki bu kampanya olmaz bir başkası olur mutlaka yüzündeki gülümsemeleri göreceğim üstadım ve beni hatırlayacaksın :):)

Çevrimdışı esackes

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 20 Haziran 2010, 04:25:36 »
bencede hocam. senin bir araba kazanma zamanın geldi. eğer kazanırsan sen de bana bir iphone 3gs hediye edersin...  8)

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #8 : 20 Haziran 2010, 23:29:12 »
bencede hocam. senin bir araba kazanma zamanın geldi. eğer kazanırsan sen de bana bir iphone 3gs hediye edersin...  8)

:D :D onun gönlü boldur..yani sen söylemeden de verir yani ; o öyle biri ki sözle anlatılmaz yaşanır :D :D